Forum despre World Beverage

ADMIN - undelucram.ro Vineri, 4 Ianuarie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma World Beverage, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de World Beverage.

Pisti Miercuri, 20 Martie 2013
Ar fi multe lucruri negative de spus despre aceasta firma. In primul rand, salarizarea: nu stii niciodata cand primesti banii, nu exista o data stabilita pt salar, intarzierile depasesc de multe ori 30 zile. Esti ca intr-un cuib de vipere acolo, invidie, barfa. Niciodata stanga nu stie ce face dreapta, un haos total, proasta organizare. Dupa 2 firme aduse in faliment, la ce sa te astepti?
Se lucreaza in toate zilele de sarbatori legale (mai putin Craciunul, Anul Nou si Pastele), dar recuperezi, nici o problema. Nu sunt platite aceste zile.
Cine rezista in firma asta sunt cei cu limba mare, care stiu sa o utilizeze, si mai vreo 2-3 care chiar muncesc, desi prost platiti pt ceea ce fac, si cu mari intarzieri. Imaginea initiala este de echipa unita, dar incepi sa vezi dedesubturile odata ce esti acolo, si mizeria ce se arata dupa un paravan bine vopsit.