Forum despre ASSA ABLOY Romania

ADMIN - undelucram.ro Duminica, 1 Iulie 2012
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Yale Romania / Urbis (ASSA ABLOY), informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Yale Romania / Urbis (ASSA ABLOY).

Flory Marti, 14 Mai 2013
Sincer as dori si eu sa aflu mai multe detalii despre tot ce se intampla in aceasta firma,saptamana trecuta,mai exact luni am fost si mi-am depus un cv,iar cei de la intrare mi.au spus k intradevar se fac angajari si k au nevoie si de calificati si de necalificati deoarege se ofera calificare la locul de munca,dar nu am primit nici un raspuns,a trecut deja o saptamana si ma gandesc k am fost defavorizata deoarece nu am experienta prin urmare nu sunt calificata,daca este cineva care a lucrat la aceasta firma sa de.a cateva detalii despre ceea ce se intampla acolo si in cat timp esti contactat pentru a primi raspunsul.
Multumesc frumos!
durel Luni, 2 Septembrie 2013
Stie cineva detalii des pre pozitia sourcing specialist? Conditii, nivel salarial, avantaje etc Multumesc