Interviuri companie Regata Romania

Pozitiva0%
Neutra0%
Negativa100%

Interviu Operator calculator

Am fost la interviu in Octombrie 2016, in Targoviste.
Durata interviu: 20 Zile.
Dificultate interviu: Foarte usor.

Cum a decurs interviu?
Interviul este unul banal, cu oameni fara experienta. Vorbesc fara sa cunoasca si iti promit marea cu sarea.

Intrebari si teste la interviu
Nu recomand sa va prierdeti timpul cu Regata deoarece sunt total neseriosi si neprofesionisti.
Am fost programat la interviu la o ora stabilita si a trebuit sa stau 5 ore sa astept ca sa isi faca timp directorul sa ma primeasca. La interviu mi s-a spus ca daca nu esti insurat si nu ai credite la banca , etc ai deja un handicap din start, pentru ca ei cauta persoane cu obligatii. Salariu pentru operator calculator este de 920 lei net (o bataie de joc in comparatie cu ce trebuie sa faci) Ca op. calculator o sa lucrezi intr-un depozit insalubru intr-o ghereta la care nu se stie daca primesti caldura iarna. Am ramas cu un gust amar legat de firma Regata, de la timpul asteptat nerespectat multe peste orice limita 5 ore sa astepti, pana la modul de abordare al directorului total neadecvat.

Sfat pentru alti candidati
Salariu de 920 lei ptr operator calculator. Se lucreaza de luni - vineri cu 2 sambete pe luna. Pentru 920 lei sa lucrezi atat fara bonuri de masa.