Tel: 021.222.4492 www.tezaur.com

Prezentare Tezaur Investment Group

Cu o traditie de peste 20 ani in Romania, conceptul TEZAUR se bazeaza pe servicii de cea mai buna calitate oferite in agentii amenajate la cele mai inalte standarde oferind clientilor o experienta placuta si sigura de fiecare data cand opteaza pentru serviciile de amanet sau schimb valutar, beneficiind de evaluare rapida si corecta.

In prezent Tezaur isi desfasoara activitatea in peste 50 de agentii în Bucuresti si Ilfov si continuă dezvoltarea teritoriala in dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai actuali si potentiali care au nevoie de un imprumut rapid, de servicii de schimb valutar sau doresc sa cumpere bijuterii din aur si bijuterii cu diamante cu posibilitatea achitării în rate fără dobândă prin intermediul cardului de cumpărături.

TEZAUR INVESTMENT GRUP

021 222 44 92

contact@tezaur.org / www.tezaur.com

Viziteaza-ne pe Facebook >>

De ce sa lucrezi cu noi?

TEZAUR incurajeaza unicitatea fiecărui individ ce asigură diversitatea perspectivelor, a soluţiilor posibile si a noi orizonturi pentru buna desfasurare a activitatii.

Pentru ca lucrul in echipa dubleaza succesul, credem si investim in potentialul fiecarui angajat prin traininguri de specialitate, bonusuri acordate in functie de performante, posibilitati de dezvoltare personala si promovare in cadrul companiei. TEZAUR se mandreste cu cele mai sigure si moderne agentii, dar si cu cele mai bune conditii de munca.

Vino in ECHIPA TEZAUR pentru o cariera de succes!

Site-ul nostru de cariere: https://www.tezaur.com/despre-noi/cariere sau https://www.tezaurshop.ro/info/cariere

TOP 5 motive pentru care trebuie sa lucrezi Consilier Clienti la TEZAUR:

• Salariul NET intre 4.500 lei si 7.000 lei.
  • Program de lucru in Agentiile stradale de Luni pana Vineri, in intervalul 9:00 – 18:00 si program in ture in Agentiile din Centrele comerciale / Mall
  • Bonusuri lunare in functie de performante, FARA TARGET

• Bonusuri anuale de loialitate ;

• Traininguri de specialitate si cursuri personalizate;

• Posibilitati de promovare;

• Cele mai sigure si complete conditii de munca din domeniu.

Statistici companie