Valoris Center Valoris Center

Tel.: 021.529.9929
Site: www.valoris.ro

Prezentare Valoris Center

Valoris Center

Povestea noastra a inceput in 2006, ca furnizor de servicii de outsourcing. Cu o echipa ambitioasa, am construit o companie stabila si de incredere.

Aniversam 17 ani de activitate, timp in care am devenit un furnizor de servicii cu prezenta internationala si cu parteneri de afaceri in Romania si peste hotare. Am fost mereu motivati sa ne dezvoltam, de aceea gama noastra de servicii s-a extins in timp, iar pe langa zona de BPO, oferim in prezent si servicii de automatizare si de HR.

Valoris are trei sedii operationale, in Bucuresti, Ramnicu Valcea si Bacau si peste 700 de colegi in toata tara.

Printre proiectele pe care le desfasuram in zona BPO se afla cele de tip inbound, in care primim solicitari de la clienti si oferim suport in solutionarea acestora, dar si de tip outbound, in care contactam clientii pentru a le evalua satisfactia cu privire la serviciile oferite. Proiectele in cadrul carora interactionam se desfasoara in mai multe limbi straine: engleza, franceza, italiana, spaniola, germana, maghiara, rusa, bulgara.

Am cultivat mereu in cadrul companiei dorinta de adaptare. In 2020 am avut parte de confirmarea acestui avantaj al echipei noastre, care, insotit de un mindset pozitiv din partea intregului colectiv Valoris a facut ca tranzitia birou – work from home sa fie una usoara.

Suntem fideli valorilor noastre, ne regasim in ele si le aplicam mereu cu succes.

Gasim mereu cea mai buna solutie, adaptata fiecarei situatii. La Valoris te asteapta o echipa dedicata, pentru ca in fiecare interactiune pe care o avem punem suflet si entuziasm. Consideram ca respectul este esential si ne bazam mereu pe experienta acumulata.

Calitatea serviciilor noastre se reflecta in pregatirea si atitudinea echipei Valoris. De aceea, suntem un partener si un angajator de incredere, care ofera siguranta si investeste constant in dezovoltare si modernizare. Ne mandrim cu relatii de lunga durata atat cu angajatii, cat si cu clientii nostri.

De ce sa lucrezi cu noi?

Pentru ca vei deveni parte a unei companii in care pe primele locuri se afla comunicarea, invatarea continua, eficienta, grija si respectul fata de fiecare coleg. Si e foarte placut sa lucrezi intr-un loc in care esti ascultat, respectat, iar contributia ta, chiar conteaza.

Vei face parte dintr-o echipa tanara, cu idei si vise frumoase, aflata intr-o continua evolutie! O echipa careia ii plac provocarile si in care proactivitatea si ideile iti vor fi rasplatite. Adica, daca ai idei bune, le implementam si te si premiem pentru ele. S-a intamplat deja cu idei a multor zeci de colegi.

Vei avea conditii flexibile de lucru, ceea ce inseamna, pe langa posibilitatea de a gasi un echilibru intre job si viata personala, si faptul ca vei putea imbunatati mediul de lucru daca vei avea propuneri concrete si valoroase.

Daca iti plac premiile, noi oferim concursurile. Unele faine ce incurajeaza creativitatea si “ideile out of the box”! Iar premiile sunt pe masura!

Te vei simti printre prieteni din primul moment in Comunitatea Valoris. Un spatiu online in care vei impartasi experiente, te vei bucura de realizarile comune, de hobby-urile tale si ale celorlalti si unde vei sarbatori micile sau marile reusite. Impreuna!

Vei evolua profesional pe tot parcursul experientei tale alaturi de Valoris, profitand de training-uri de formare specifice, atat la inceput, cat si pe parcursul evolutiei tale in companie. Totul cu scopul de a-ti atinge potentialul maxim.

Si nu vei deveni doar mai bun la ceea ce vei face, ci vei avea oportunitati de dezvoltare pe diverse arii profesionale! Noile oportunitati aparute in companie sunt anuntate mai intai intern. Vei avea, astfelltfel, sansa de a aplica la oricare dintre ele.

Vei simti ca ne pasa si atunci cand nu esti la serviciu, atunci cand vei folosi serviciile medicale, sau te vei bucura de accesul la o biblioteca moderna, sau de platforma live streaming de fitness care iti va aduce sportul la tine acasa, sau de oricare dintre celelalte beneficii de care se bucura deja toti viitorii tai colegi.

Iti place cum suna? Iti doresti sa faci parte dintr-o astfel de echipa? Daca raspunsul este da, te incurajam sa ni te alaturi si sa schimbam impreuna lumea! :)

Hai sa ne cunoastem!

Statistici companie