Salarii companie Enel Romania

Informatii valabile la data adaugarii acestei inregistrari
Fost angajat full time in Bucuresti, anul 2017. Experienta in domeniu 8 ani.

Beneficiezi de urmatoarele:
Tichete de masa
Prima de vacanta
Prima de sarbatori
Asigurari servicii medicale
Concediu de crestere a copilului
Concediu medical
32 h ore suplimentare platite pe diferite departamente

Nu se ofera urmatoarele:
Masa oferita gratuit
Cafea sau sucuri oferite gratuit
Asigurare de pensie facultativa
Asigurare de viata
Program flexibil de lucru
Munca de la distanta sau de acasa
Tichete cadou
Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere doar daca departamentul in care lucrezi prezinta interes pentru companie
Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie doar daca departamentul in care lucrezi prezinta interes pentru companie
Companie de oameni cu "interese ascunse": se angajeaza pe functii de conducere sotiile/iubitele unor persoane care se cunosc cu directorii. De asemenea oamenii cu potential stagneaza ca si functie in Enel sau migreaza catre alte departamente deoarece valoriile autenticitate, seriozitate, profesionalism NU sunt recunoscute. Persoanele care pleaca din companie cu pachete sociale (un numar de salarii platite) dupa un numar de ani lucrati in Enel sunt reangajati in Enel pe functii asemanatoare astfel ca se ajuta intre ei sa primeasca foloase materiale.
Dezvoltarea profesionala in aceasta companie NU EXISTA si daca ai noroc la inceput cand te angajeaza poti nimeri sa lucrezi in departamentul unui lider.
In rest sunt doar "sefi" care prin niste jocuri de culise ajung pe functii de conducere si cu un caracter indoielnic.

Informatii valabile la data adaugarii acestei inregistrari
Angajat full time in Bucuresti cu o experienta in domeniu de 2 ani.

Ajuta si tu comunitatea impartasind detalii despre salariu

Adauga salariu

Informatii valabile la data adaugarii acestei inregistrari
Fost angajat full time in Bucuresti, anul 2016. Experienta in domeniu mai putin de 1 an.

Am cerut atat pentru experienta pe care o am si postul desi cu denumire de Analist servicii clienti era de raportare pe partea de Call Center acum jobul se numeste Analist forecast&raportare.

Specialist achizitii