250 de posturi vacante in banci. Vezi cine face angajari

Vineri, 4 Mai 2012 0 comentarii 873 vizualizari

Mai 2012

Bancile din Romania au circa 250 de posturi vacante in momentul de fata, potrivit anunturilor de angajare publicate pe site-urile de joburi.

BCR are cel putin 40 de posturi vacante pe site-urile de recrutare. La Bucuresti, cea mai mare banca din Romania cauta consultanti si specialisti in resurse umane, experti juridici, supervizori, analisti, specialisti documentatie.

Alte orase in care cea mai mare banca din Romania face recrutari in prezent sunt Buzau, Cluj-Napoca, Arad, Iasi, Timisoara, Pitesti, Sibiu, Slobozia, Fagaras si Brasov. Cele mai multe joburi vacante sunt pentru consilieri clienti retail sau consilieri de microintreprinderi (detalii aici).

Si BCR Banca pentru Locuinte recruteaza consilieri financiari, coordonatori de vanzari si manageri si manageri de vanzari pentru regiunea de Centru-Nord a tarii. Vezi orasele si conditiile de angajare aici.

A doua banca din sistem dupa marime, BRD-Groupe Societe Generale angajeaza Junior Financial Controller si specialisti IT in Bucuresti - administratoori baze de date, programatori Java si responsabili studii tehnice - Windows. Banca mai are posturi de agenti servicii clienti in Vaslui, Arad si Constanta. Vezi posturile aici.

Raiffeisen Bank recruteaza preponderent in Bucuresti si tot pe partea de IT - specialisti Java, Testing Analyst, Information Delivery Developer, IT Officer Business Analyst. In Timisoara si Ploiesti, banca cauta responsabil clientela IMM, iar in Zalau, Satu-Mare si Baia-Mare directori de agentie.

Raiffeisen Banca pentru Locuinte cauta reprezentanti vanzari directe in orasele Bucuresti, Constanta, Pitesti si Ploiesti. Detalii despre posturi aici sau aici.

Banca Transilvania recruteaza in Bucuresti, Cluj-Napoca, Pitesti si Arad consilieri bancari, consilieri IMM si informaticieni (vezi anunturile aici).

Alte institutii bancare care au posturi vacante in momentul de fata sunt Banca Romaneasca, Banca Comerciala Carpatica, Alpha Bank, Libra Bank, Credit Europe Bank.

Actualizat la: 02.02.2017
DB Schenker Global Services ...
Actualizat la: 16.02.2017
Vodafone Romania
Actualizat la: 02.02.2017
Vauban
Actualizat la: 11.01.2017
Continental Automotive Group ...
part-time / 0 - 1 an experienta
Actualizat la: 09.01.2017

TATA Technologies Romania
  • Abonament la sala de fitness ...
  • Asigurare medicala pentru ...
Inginer ...
Ipsos Research Romania
Analist
Analist
Network ...
eMAG.ro - Dante International ...

Endava

Miqtza

Hello,In Ploiesti nu exista sediu Endava, doar in Pitesti.

AMOMA

PinkFoxy

Express People

asss

sal care ar mai fiii si alte probleme

Tezaur Investment Group

AnnA91

Buna, daca se va lucra in ture salariul va scădea?

rosu933

Am lucrat si eu cateva luni acolo. Pentru un job de call center, este chiar f ok. Ce nu mi-a placut ...

Manager de echipa
Easy Asset Management IFN ...
Agent vanzari
Aplast
Agent vanzari B2B
GLS General Logistics ...
Customer Support Agent
Teleperformance Romania
Inginer proiectant
TATA Technologies Romania

Ana-Maria Brânză, campioana care a îngenuncheat China și SUA, vine la The Woman>>

Valorile cele mai mari ale câştigului salarial mediu nominal net s-au înregistrat în fabricarea produselor de cocserie şi a produselor obţinute din prelucrarea ţiţeiului (6120 lei), iar cele mai mici în hoteluri şi restaurante (1332 lei)[...]
Cautarea unui job in 2017 inseamna mai mult decat realizarea CV-ului si aplicarea la pozitiile care te atrag. Companiile vor candidati competitivi, care cunosc piata fortei de munca si sunt pregatiti pentru procesul de recrutare[...]