Angajari la Bricostore, OBI, Praktiker si Dedeman. Vezi in ce ORASE

Miercuri, 18 Iulie 2012 0 comentarii 1458 vizualizari

18 iulie 2012

Retelele de bricolaj fac angajari in aceasta vara, unele ofera joburi doar pe perioada determinata pentru a-si acoperi golurile din perioada concediilor, altele se afla in proces de extindere.

Dedeman cauta reprezentanti de vanzari, casieri, consultanti de vanzari si dispeceri de monitorizare in mai multe orase. Peste 60 de joburi sunt disponibile in Bistrita, dar se fac angajari si in Constanta, Brasov, Alba Iulia si Piatra Neamt. Vezi toate posturile aici.

Bricostore recruteaza casieri si lucratori comerciali pe perioada determinata in locatii multiple. Printre orasele vizate sunt Bucuresti, Suceava, Ploiesti, Arad, Oradea, Calarasi. Bricostore mai cauta functionari administrativi, sefi pe securitate sau pe marketing. Vezi posturile aici.

Praktiker angajeaza lucratori comerciali in Bucuresti, Satu Mare si Oradea. Vezi anuntul de angajare aici. Leroy Merlin cauta responsabili raion comercial, manager logistica si manager departament comercial in Bucuresti.

Baumax are cateva posturi vacante in Bucuresti si Sibiu, de lucrator comercial, casier si tamplar (vezi aici).

OBI recruteaza casieri si consilieri pe perioada determinata in orasele Sibiu, Arad si Oradea, dar si tehnicieni de mentenanta (in Ploiesti) sau manageri de proiect si sefi de departament. Vezi lista joburilor aici.

Hornbach va deschide un magazin in Timisoara, pentru care cauta, potrivit site-ului propriu, lucratori comerciali, casieri si sefi de raion. Vezi lista posturilor aici.

Vodafone Romania
Actualizat la: 20.03.2017
ECTA 74 Software SRL
Actualizat la: 03.03.2017
Interbrands Marketing & ...
Drobeta Turnu-Severin
Atoss Software
Actualizat la: 09.02.2017

Preh Romania
SW Developer
  • Abonament la sala de fitness ...
Business ...
RCS&RDS
  • Masina de serviciu
Tehnician ...
Microsoft Romania
  • Abonament la sala de fitness ...
Engineer
BRD - Groupe Societe Generale
Front Officer

Pgm04

Daca vreau sa beneficiez de programul prima chirie si am nevoie contract pe perioada nelimitata in ...

Pgm04

Zilele libere nationale se acorda?

AnaManole

Buna ziua, Cam in cate zile de la primul interviu se primeste un raspuns?Multumesc!

Enea Services Romania

andreea0819

Nu zice nimeni nimic despre proiectul cu Vodafone? Unde oamenii ponteaza pe 1 proiect si de fapt ...

Mandarine International

Anderson

Lucrez in Mandarine de peste jumate de an. Salariile chiar sunt mari si captivante de asta am venit ...

SW Developer
Preh Romania