Angajari in Google Romania

Marti, 28 August 2012 0 comentarii 849 vizualizari

27 august 2012

De la bun inceput trebuie sa precizam ca pozitiile pe care Google le scoate la bataie le gasiti doar pe LinkedIn si pe site-ul Google.

Daca mergem pe LinkedIn (click AICI), observam urmatoarele pozitii disponibile pentru Bucuresti: Product Marketing Manager, B2B si Enterprise Account Manager.

Pe site-ul direct (click AICI), gasim aceleasi pozitii, structurate insa pe subdomenii: Sales & Account Management si Marketing and Communications.

Cerintele sunt: experienta in marketingul de produs sau in marketingul direct (pentru postul de Product Marketing Manager), respectiv experienta cu solutii de business - SAAS sau produse Cloud (pentru postul de Enterprise Account Manager).

Romani in Google mai gasim si in Praga (in momentul de fata se cauta Industry Sales Manager si Head of SMB Marketing), Dublin, Viena si Varsovia. Pe site-urile mai sus amintite gasiti mai multe detalii despre fiecare dintre locatii.

Noi va dorim success in cazul in care v-ati decis sa aplicati la Google !

In caz ca doriti sa impartasisi experienta voastra in Google (chiar si la interviuri), puteti dialoga direct AICI (deja sunt initiate discutii despre alte companii cum ar fi Microsoft. Genpact, Oracle, HP si multe altele).

UPA Solutions
Gheorghieni, Sighisoara, Cisnadie
Actualizat la: 01.02.2017
PTC
BUCURESTI, Job national
Actualizat la: 17.02.2017
Societe Generale European ...
Actualizat la: 31.01.2017

Vodafone Romania
  • Tichete cadou
Engineer
TATA Technologies Romania
  • Abonament la sala de fitness ...
  • Asigurare medicala pentru ...
Inginer ...
Ipsos Research Romania
Analist
Analist

AMOMA

Florinescu

Endava

Miqtza

Hello,In Ploiesti nu exista sediu Endava, doar in Pitesti.

AMOMA

PinkFoxy

Express People

asss

sal care ar mai fiii si alte probleme

Tezaur Investment Group

AnnA91

Buna, daca se va lucra in ture salariul va scădea?

Manager de echipa
Easy Asset Management IFN ...
Agent vanzari
Aplast
Agent vanzari B2B
GLS General Logistics ...
Customer Support Agent
Teleperformance Romania

Ana-Maria Brânză, campioana care a îngenuncheat China și SUA, vine la The Woman>>

Valorile cele mai mari ale câştigului salarial mediu nominal net s-au înregistrat în fabricarea produselor de cocserie şi a produselor obţinute din prelucrarea ţiţeiului (6120 lei), iar cele mai mici în hoteluri şi restaurante (1332 lei)[...]
Cautarea unui job in 2017 inseamna mai mult decat realizarea CV-ului si aplicarea la pozitiile care te atrag. Companiile vor candidati competitivi, care cunosc piata fortei de munca si sunt pregatiti pentru procesul de recrutare[...]