Angajatorii din Norvegia cauta 30 de romani pe salarii de 4.000 euro lunar. VEZI JOBURI

Marti, 27 Noiembrie 2012 0 comentarii 510 vizualizari

27 noiembrie 2012

Au fost publicate noi posturi pentru romani in Norvegia pe site-ul Agentiei Nationale pentru Ocuparea Fortei de Munca (ANOFM). Vezi cerintele la angajare si salariile mai jos.

Angajatorii din Norvegia cauta ingineri de cai ferate, drumuri si poduri, mecanici auto, ingineri de structura si operatori CNC. Salariile pot ajunge la 4.300 de euro pe luna.

Mecanicii auto cu studii de specialitate si buni cunsocatori ai limbii engleze pot castiga 18 euro brut pe ora (aproximativ 2.500 euro lunar) in localitatea Bergen. Orele suplimentare vor fi platite in plus. Detalii aici.

Inginerii de infrastructura sunt platiti cu 4.000 de euro brut pe luna pentru inceput, in functie de experienta. Se cer studii superioare tehnice in domeniu, experienta de 3 ani si cunoasterea limbii engleze. Vezi aici.

Inginerii structurali cu studii superioare si experienta in proiectare si management de proiect primesc 52.000 euro pe an (4.300 euro lunar). Detalii aici.

Vezi aici toate posturile disponibile in Norvegia publicate prin intermediul Eures.

TELUS International Europe
part-time / Student/Absolvent
Actualizat la: 16.11.2016
Assystem Romania
Actualizat la: 07.10.2016
Veo Worldwide Services (VEO ...
Iasi
UPA Solutions
Calarasi, Giurgiu
Actualizat la: 05.10.2016

• Pachet gradinita copii
  • Asigurare de pensie ...
Axway Romania

minie

Asisoft SRL

nelutu

elena_ely

Buna! Cum a fost la interviu ? Care au fost intrebarile?

Junior Software Developer
Pentalog Romania