Cariera ta incepe la Leroy Merlin!

Luni, 24 Februarie 2014 6 comentarii 1975 vizualizari

Numarul 4 mondial in piata de bricolaj, compania Leroy Merlin isi mareste echipa!

Pentru ca oamenii reprezinta principala valoare a companiei Leroy Merlin, compania Inspire Group vine in sprijinul acestora organizand pe data de 26 martie, Open Doors Leroy Merlin. Daca esti pasionat de comert, de lucrul cu clientii si vrei sa faci parte din una dintre cele mai mari companii de bricolaj din lume, Leroy Merlin este raspunsul.

Posturile pentru care poti aplica in cadrul evenimentului sunt: Manager Departament Comercial (experienta de minimum 2 ani in conducerea unei echipe) si Responsabil Raion Comercial.

De ce sa faci parte din echipa Leroy Merlin?

-    Toate posturile din magazin sunt accesibile prin intermediul promovarii interne;

-    Pentru Leroy Merlin formarea angajatilor este una dintre axele majore ale politicii de Resurse Umane, ce are drept obiectiv permiterea fiecarei persoane sa-si dezvolte competentele, si sa-si imbunatateasca cunostintele.

Pozitiile deschise din cadrul companiei sunt disponibile doar pentru participantii Open Doors!

Inscrierile la eveniment se fac accesand link-ul http://buzzcamp.ro/open-doors-leroy-merlin/

Alatura-te echipei Leroy Marin si ai sansa de a-ti construi cariera intr-o companie multinationala, cu reale posibilitati de dezvoltare!

Proiectul Open Doors Marathon, marca Inspire Group, continua sa sprijine tinerii aflati la inceput de drum, motivati sa investeasca in dezvoltarea lor profesionala.

Pentru informatii suplimentare despre proiect, acceseaza site-ul buzzcamp.ro/opendoors.

Persoana de contact:
Bianca Ciobanu
HR Communication Officer
E-mail: bianca.ciobanu@inspiregroup.ro
Telefon: 0720009950

Sursa: Inspire Group

Comentarii
Mary Marti, 25 Februarie 2014
Buna seara. Doresc sa stiu daca exista si alte posturi disponibile la Leroy Merlin. Cum se poate aplica.?Va multumesc.
Dinu Marti, 25 Februarie 2014
Din cate observ sunt doar doua pozitii deschise. Manager Departament Comercial si Responsabil Raion Comercial. Stie cineva mai multe detalii despre pozitiile acestea doua?
Dinu Marti, 25 Februarie 2014
Si inca ceva. Este un fel de ziua portilor deschise sau ceva de genul asta. Deci, ce se mai pregateste? :)
Andrey Marti, 25 Februarie 2014
unde se desfasoara? la chitila leroy merlin?
Indigo Marti, 25 Februarie 2014
Vrem si noi mai multe detalii despre ce se intampla. Este ceva fizic la Leroy Merlin sau e doar pe net?
ADMIN - undelucram.ro Joi, 27 Februarie 2014

Avem rugamintea sa contactati direct persoana de legatura dedicata acestui eveniment. Datele de contact le puteti gasi la sf. acestui articol. Multumim.

Step Up
BUCURESTI, Ilfov
full-time / > 5 ani experienta
Actualizat la: 17.02.2017

CustomSoft
  • Cafea sau sucuri oferite ...
Senior Software ...
Teleperformance Romania
Customer Care ...
Preh Romania
  • Prima de vacanta
  • Concediu de maternitate & ...
SW Developer
  • Telefon de serviciu
Business ...
RCS&RDS
  • Telefon de serviciu
Tehnician ...

TRW Automotive Safety Systems

Gabriel21

Salut!imi poate spune si mie cam pe unde ajunge salariul net al unui inginer controlul calitatii ...

akened

Incep prin a mentiona ca nimic din ce am citit in comentariile dinainte de 2017 legate de aspectele ...

Karpaten Turism SRL

dico

Buna ziua,Imi poate da cineva detalii despre postul de Agent de turism la Karpaten? Cam care sunt ...

Veo Worldwide Services (VEO Finances)

dico

Buna,Imi poate da cineva detalii despre postul de Asistent Administrativ in cadrul companiei Veo? ...

WIM Bosman

Maria98

Dupa ce am sustinut 2 interviuri in aceeasi zi, in cadrul primului interviu, mi s-a spus ca sunt ...

Senior Software Developer
Accounts Receivable