Cariera ta incepe la Leroy Merlin!

Luni, 24 Februarie 2014 6 comentarii 1954 vizualizari

Numarul 4 mondial in piata de bricolaj, compania Leroy Merlin isi mareste echipa!

Pentru ca oamenii reprezinta principala valoare a companiei Leroy Merlin, compania Inspire Group vine in sprijinul acestora organizand pe data de 26 martie, Open Doors Leroy Merlin. Daca esti pasionat de comert, de lucrul cu clientii si vrei sa faci parte din una dintre cele mai mari companii de bricolaj din lume, Leroy Merlin este raspunsul.

Posturile pentru care poti aplica in cadrul evenimentului sunt: Manager Departament Comercial (experienta de minimum 2 ani in conducerea unei echipe) si Responsabil Raion Comercial.

De ce sa faci parte din echipa Leroy Merlin?

-    Toate posturile din magazin sunt accesibile prin intermediul promovarii interne;

-    Pentru Leroy Merlin formarea angajatilor este una dintre axele majore ale politicii de Resurse Umane, ce are drept obiectiv permiterea fiecarei persoane sa-si dezvolte competentele, si sa-si imbunatateasca cunostintele.

Pozitiile deschise din cadrul companiei sunt disponibile doar pentru participantii Open Doors!

Inscrierile la eveniment se fac accesand link-ul http://buzzcamp.ro/open-doors-leroy-merlin/

Alatura-te echipei Leroy Marin si ai sansa de a-ti construi cariera intr-o companie multinationala, cu reale posibilitati de dezvoltare!

Proiectul Open Doors Marathon, marca Inspire Group, continua sa sprijine tinerii aflati la inceput de drum, motivati sa investeasca in dezvoltarea lor profesionala.

Pentru informatii suplimentare despre proiect, acceseaza site-ul buzzcamp.ro/opendoors.

Persoana de contact:
Bianca Ciobanu
HR Communication Officer
E-mail: bianca.ciobanu@inspiregroup.ro
Telefon: 0720009950

Sursa: Inspire Group

Comentarii
Mary Marti, 25 Februarie 2014
Buna seara. Doresc sa stiu daca exista si alte posturi disponibile la Leroy Merlin. Cum se poate aplica.?Va multumesc.
Dinu Marti, 25 Februarie 2014
Din cate observ sunt doar doua pozitii deschise. Manager Departament Comercial si Responsabil Raion Comercial. Stie cineva mai multe detalii despre pozitiile acestea doua?
Dinu Marti, 25 Februarie 2014
Si inca ceva. Este un fel de ziua portilor deschise sau ceva de genul asta. Deci, ce se mai pregateste? :)
Andrey Marti, 25 Februarie 2014
unde se desfasoara? la chitila leroy merlin?
Indigo Marti, 25 Februarie 2014
Vrem si noi mai multe detalii despre ce se intampla. Este ceva fizic la Leroy Merlin sau e doar pe net?
ADMIN - undelucram.ro Joi, 27 Februarie 2014

Avem rugamintea sa contactati direct persoana de legatura dedicata acestui eveniment. Datele de contact le puteti gasi la sf. acestui articol. Multumim.

Brainspotting SRL
Actualizat la: 15.02.2017

Raiffeisen Bank
Analist
Holzindustrie Schweighofer ...
  • Concediu de maternitate & ...
Manipulant
Endava
Software ...
Vodafone Romania
Engineer
TATA Technologies Romania
  • Concediu de maternitate & ...
  • Asigurare medicala pentru ...
Inginer ...

Farmaceutica Remedia

nonam3

Am gasit un anunt al acestei companii plasat pe un site de anunturi si fara sa ma documentez prea ...

Bombardier Transportation

elz

R23, cred ca tu, mai sus, ai ca scop prezentarea unui ideal, nu a unei realitati. Ca fapt divers, ...

Mellon Romania

Marta22

Stie cineva cat mai e acum salariul pt consilier pe proiect bancar? Am interviu sapt viit si vreau ...

Luar SRL

Waffen

Am fost azi la interviu,patronul om de treabă, angajații plini de ei, sfidători. Firma lucrează ...

Top Line Europa

deniss

Tin sa mentionez ca am lucrat la aceasta firma in vara lu' 2016 si nu as recomanda experienta ...

Engineer
Ixia Romania
QA Tester
Gameloft Romania
Manager de echipa
Easy Asset Management IFN ...

Reprezentații Rolls Royce, Riot Games și Hogan Assessments pentru prima dată în România>>

Au început înscrierile la ediția cu numărul 20 a celui mai mare târg internațional de universități din Sud-Estul Europei>>

Femei de top din domenii precum antreprenoriat, jurnalism, arhitectură, sport, cercetare sau economie, atât din țară cât și din străinătate, au confirmat prezența la cel mai important eveniment de leadership feminin din estul Europei: Conferința de Leadership Feminin The Woman[...]
Fiecare specialist în resurse umane se bucură atunci când a reuşit să-l selecteze pe cel mai bun candidat într-un post. Un moment mai puţin plăcut este acela în care un angajat alege să demisioneze[...]