Cariera ta incepe la Leroy Merlin!

Luni, 24 Februarie 2014 6 comentarii 1942 vizualizari

Numarul 4 mondial in piata de bricolaj, compania Leroy Merlin isi mareste echipa!

Pentru ca oamenii reprezinta principala valoare a companiei Leroy Merlin, compania Inspire Group vine in sprijinul acestora organizand pe data de 26 martie, Open Doors Leroy Merlin. Daca esti pasionat de comert, de lucrul cu clientii si vrei sa faci parte din una dintre cele mai mari companii de bricolaj din lume, Leroy Merlin este raspunsul.

Posturile pentru care poti aplica in cadrul evenimentului sunt: Manager Departament Comercial (experienta de minimum 2 ani in conducerea unei echipe) si Responsabil Raion Comercial.

De ce sa faci parte din echipa Leroy Merlin?

-    Toate posturile din magazin sunt accesibile prin intermediul promovarii interne;

-    Pentru Leroy Merlin formarea angajatilor este una dintre axele majore ale politicii de Resurse Umane, ce are drept obiectiv permiterea fiecarei persoane sa-si dezvolte competentele, si sa-si imbunatateasca cunostintele.

Pozitiile deschise din cadrul companiei sunt disponibile doar pentru participantii Open Doors!

Inscrierile la eveniment se fac accesand link-ul http://buzzcamp.ro/open-doors-leroy-merlin/

Alatura-te echipei Leroy Marin si ai sansa de a-ti construi cariera intr-o companie multinationala, cu reale posibilitati de dezvoltare!

Proiectul Open Doors Marathon, marca Inspire Group, continua sa sprijine tinerii aflati la inceput de drum, motivati sa investeasca in dezvoltarea lor profesionala.

Pentru informatii suplimentare despre proiect, acceseaza site-ul buzzcamp.ro/opendoors.

Persoana de contact:
Bianca Ciobanu
HR Communication Officer
E-mail: bianca.ciobanu@inspiregroup.ro
Telefon: 0720009950

Sursa: Inspire Group

Comentarii
Mary Marti, 25 Februarie 2014
Buna seara. Doresc sa stiu daca exista si alte posturi disponibile la Leroy Merlin. Cum se poate aplica.?Va multumesc.
Dinu Marti, 25 Februarie 2014
Din cate observ sunt doar doua pozitii deschise. Manager Departament Comercial si Responsabil Raion Comercial. Stie cineva mai multe detalii despre pozitiile acestea doua?
Dinu Marti, 25 Februarie 2014
Si inca ceva. Este un fel de ziua portilor deschise sau ceva de genul asta. Deci, ce se mai pregateste? :)
Andrey Marti, 25 Februarie 2014
unde se desfasoara? la chitila leroy merlin?
Indigo Marti, 25 Februarie 2014
Vrem si noi mai multe detalii despre ce se intampla. Este ceva fizic la Leroy Merlin sau e doar pe net?
ADMIN - undelucram.ro Joi, 27 Februarie 2014

Avem rugamintea sa contactati direct persoana de legatura dedicata acestui eveniment. Datele de contact le puteti gasi la sf. acestui articol. Multumim.

Actualizat la: 13.01.2017
Actualizat la: 23.11.2016
Professional HR
Actualizat la: 04.01.2017

Playtika Romania
  • Asigurare medicala pentru ...
Customer ...
Provident Financial Romania
Fraud manager
Hewlett Packard Enterprise
  • Asigurare medicala pentru ...
Analyst
WNS Global Services
Customer Care ...
Ericsson Romania
Intern

Quantic Lab SRL

iriname

Hei, voi merge la un test de engleza si franceza la Quantic Lab. Siti care este structura lor? Mersi

Alfa Metal Machinery Group

llu

Sustin tot ce a scris Jane Doe.Chiar daca nu am fost la interviu recent, pot vorbi din experienta ...

Concord Service Center

onix

Salariul este similar cu cel oferit de alte firme. Pe langa salariu se ofera tichete de masa, ...

Tip Top Food Industry

chipicao

Sint niste neseriosi,eu am fost in timp de 2 ori la interviu la ei si m-au pus pe drumuri.Mi-au zis ...

Alfa Metal Machinery Group

JaneDoe

Am avut si eu prilejul sa particip la un interviu aici. Comentariile mele se vor referi strict la ...

IT Support Specialist
IBM Romania
Customer support
TELUS International Europe
Customer support
Playtika Romania
Analist cumparari
ALTEN Romania

Ce obiceiuri au oamenii cu salarii mari. Legatura stransa intre ce faci zi de zi si remuneratia ta lunara.>>

Câştigul salarial mediu în luna noiembrie 2016>>

Ce așteptări au angajatorii de la candidați în 2017?>>

HR Summit Cluj-Napoca se află pe agenda specialiștilor de resurse umane din zona Transilvaniei, reunind directori și manageri de HR, consultanți, traineri, coaches, reprezentanți media și ai mediului universitar, specialiști în Dreptul Muncii precum și din sitemul bancar și al sănătății[...]