Cele mai noi tendințe din Resurse Umane se discută la HR Summit 2016

Joi, 14 Ianuarie 2016 1 comentarii 1065 vizualizari

Anul 2016 aduce în atenția industriei de Resurse Umane și Management din România o nouă serie de evenimente HR Summit în cei 3 poli regionali: Cluj-Napoca, Timișoara și Iași. Specialiştii în Resurse Umane își dau întâlnire la HR Summit pentru a discuta tendințele din domeniu și pentru a identifica noi strategii de dezvoltare, atât la nivel personal, cât și la nivel de companie.

Din 2013 și până în prezent, Conferința de Resurse Umane s-a bucurat de 8 ediții de succes, prin care și-a consolidat poziția de cea mai importantă platformă regională dedicată specialiștilor și managerilor de HR.

Prima întâlnire cu specialiștii HR are loc pe 17-18 martie la Cluj-Napoca!

HR Summit Cluj-Napoca va reuni la această ediție profesioniști HR, manageri, headhunters, consultanți, administratori de companii, furnizori de servicii HR, reprezentanți media, dar și alți pasionați ai acestui domeniu.

Participanţii vor avea ocazia de a întâlni speakeri de la unele dintre cele mai mari companii din România, care, prin prezentări, workshop-uri, dezbateri și studii de caz, îi vor ajuta să identifice noi strategii de dezvoltare profesională. De asemenea, vor fi abordate teme de un real interes, teme prin care se pot identifica idei valoroase cu potențial de creștere.

HR Summit are în structura și zona expozițională, componentă dedicată furnizorilor de servicii și produse necesare desfășurării activității de Resurse Umane. Acest spațiu permite expozanților să intre în contact direct cu publicul țintă, iar participanților le oferă ocazia să rămână conectați cu tehnologia HR.

Mai multe detalii despre eveniment, înscriere și primi speakeri găsiți pe www.cluj.hrsummit.ro.

HR Summit este un eveniment organizat de Libero Events, agenția de evenimente, B2B și B2C, sub semnatura căreia au loc conferințe și workshop-uri: The Woman, HR Summit, TeCOMM, MarkDay, Architecture Conference&Expo, Software Architecture Day, Java Day, Agile Day, Digital Travel Forum, Cluj Sales Conference, Signal Connect, dar și târguri: Touristica.

Evenimentele marca Libero Events au la bază profesionalismul și încrederea în clienți ce devin parteneri și în parteneri ce devin prieteni în domenii precum: business feminin, resurse umane, e-commerce, marketing, arhitectură, IT, sales, antreprenoriat și turism.

Sursa: HR Summit

Comentarii
DorRis Vineri, 15 Ianuarie 2016
Interesant acest eveniment. Sunt curios daca viitori antreprenori pot participa.

Cluj Napoca
KROHNE Romania
Arad, Timisoara
Actualizat la: 14.12.2016

Concord Service Center
  • Concediu de crestere a ...
Operator
HP Inc.
  • Asigurare de viata
  • Asigurare medicala pentru ...
Analyst
Iptana SA
Inginer ...
Playtika Romania
  • Asigurare medicala pentru ...
Customer ...
Provident Financial Romania
  • Asigurari servicii ...
Fraud manager

Concord Service Center

Andreea2017

Bună! Eu încă lucrez la aceasta firma și lucrurile sunt ok. Aici am învățat multe ...

Architected Business Solutions SRL

Rut

Post: IT Helpdesk Interviuri: doua Experienta cu aceasta companie a fost destul de neplacuta. ...

Pet Communications

MarianaL

Este o companie pe care am cunoscut-o cu ocazia studiilor si proiectelor necesare fermelor eoliene ...

Quantic Lab SRL

iriname

Hei, voi merge la un test de engleza si franceza la Quantic Lab. Siti care este structura lor? Mersi

Alfa Metal Machinery Group

llu

Sustin tot ce a scris Jane Doe.Chiar daca nu am fost la interviu recent, pot vorbi din experienta ...

Inginer proiectant
RUXPRO
IT Support Specialist
IBM Romania
Customer support
TELUS International Europe
Customer support
Playtika Romania

Câte ore trebuie să muncim pe zi? „Serviciul trebuie privit doar din prisma productivităţii, nu a eroismului”.>>

Ce obiceiuri au oamenii cu salarii mari. Legatura stransa intre ce faci zi de zi si remuneratia ta lunara.>>

Câştigul salarial mediu în luna noiembrie 2016>>

HR Summit Cluj-Napoca se află pe agenda specialiștilor de resurse umane din zona Transilvaniei, reunind directori și manageri de HR, consultanți, traineri, coaches, reprezentanți media și ai mediului universitar, specialiști în Dreptul Muncii precum și din sitemul bancar și al sănătății[...]