HR Summit Cluj-Napoca, punct strategic de intalnire al specialistilor din Resurse Umane

Miercuri, 16 Martie 2016 0 comentarii 531 vizualizari

Ne mai desparte o zi pana la Conferinta de Resurse Umane HR Summit Cluj-Napoca.

Comunitatea directorilor, managerilor si specialistilor HR participa la o noua editie a Conferintei HR Summit, ce are loc in aceasta saptamana, in 17-18 Martie si are ca tema principala ”Implica Oameni, Dezvolta Comunitati”.

Ce aduce nou HR Summit Cluj-Napoca?

Teme de interes pentru cei din domeniul resurselor umane, precum engagement, recrutare, culturalizare, motivarea angajatilor, strategii si actiune.

In aceasta saptamana, aducem in atentia participantilor speakeri recunoscuti datorita experientei profesionale si datorita modalitatilor de implementare a acesteia in cadrul departamentului de Resurse Umane. Se alatura comunitatii HR Summit: Adela Jansen (Director Executiv Resurse Umane BRD), Ileana Alexandru (HR Director Mega Image), Andreea Mihnea (HR Director Ernst&Young), Andreea Voinea (Director Executiv Resurse Umane BCR), Nicoleta Capata (HR Director Flanco), Carmen Nicula (Managing Partner HR4Business), Zoe Dobre (HR Director Bergenbier), Cristina Bica (HR Specialist ISDC), Madalina Balan (Managing Partner Hart Consulting), Sorin Anghel (Regional Sales Manager Signal Iduna), Cristina Bidiga (Asociat Manager, Coordonator birou NNDKP Cluj-Napoca), Iuliana Badea (Head of Talent Acquisition Bombardier Transportation), Viorel Panaite (Managing Partner Human Invest), Antonia Onaca (Research&Development Engager), Mihai Gavan (Director Vanzari Romanian Software), Stelian Bogza (Co-founder Benefit Online), Andrei Dunuta (Trainer SelfTrust Academy) si Alin Comsa (Trainer SelfTrust Academy).

Conferinta de Resurse Umane HR Summit, reuneste in acest an la Cluj-Napoca 200 de participanti care ocupa  pozitii de management in companii importante din Transilvania.

HR Summit Cluj-Napoca, eveniment ce sta sub semnatura Libero Events, cuprinde si zona expozitionala, deschisa publicului larg, in care furnizorii de servicii din industria resurselor umane isi vor expune portofoliile de produse si oferte, facilitand interactiunea companiilor de recrutare, HR, training&coaching cu managerii si specialistii din domeniu. La editia din acest an printre expozanti se numara  Romanian Software, Benefit Online, Max Relax, Human Invest, Siveco, High-Tech Systems&Software, Nestlers Group si Wens Travel.

Detalii despre editia HR Summit din aceasta primavara de la Cluj-Napoca gasiti pe www.cluj.hrsummit.ro.

HR Summit are loc anual in cei trei poli importanti la nivel regional: Cluj-Napoca, Timisoara, Iasi. Aceasta conferinta reuneste specialistii din industria de HR care dezbat cele mai actuale teme din domeniu.

HR Summit este evenimentul organizat de Libero Events, agentia de evenimente, B2B si B2C, sub semnatura careia au loc conferinte si workshop-uri: The Woman, HR Summit, TeCOMM, MarkDay, Architecture Conference&Expo, Software Architecture Day, Java Day, Agile Day, Digital Travel Forum, Cluj Sales Conference, Signal Connect, dar si targuri: Touristica. Evenimentele marca Libero Events au la baza profesionalismul si increderea in clienti ce devin parteneri si in parteneri ce devin prieteni in domenii precum: business feminin, resurse umane, e-commerce, marketing, arhitectura, IT, sales, antreprenoriat si turism.

Tymbark Maspex Romania
full-time / > 5 ani experienta