Multinationalele fac angajari masive. Lista firmelor care cauta personal

Vineri, 5 Octombrie 2012 0 comentarii 672 vizualizari

5 octombrie 2012

Un numar de 13 companii multinationale au, in acest moment, cel putin 10 posturi disponibile, potrivit reprezentantilor site-ului de recrutare Myjob.

Cele mai multe posturi vacante (81) sunt oferite CallPoint New Europe. Compania face angajari in Bucuresti si Craiova in call center, resurse umane, serviciu clienti, IT software si hardware.

Mega Image deschide un nou magazin si are 62 de posturi disponibile in vanzari, resurse umane, call-center, software, achizitii, juridic, constructii, comert si altele.

La Genpact ofera 48 de posturi. Domeniile in care se cauta personal sunt finante, contabilitate, software, vanzari, serviciu clienti, marketing si call center, in mai multe orase din tara.

UPC are 42 de posturi vacante, in domenii precum vanzari, telecomunicatii, marketing, inginerie, IT si altele, in mai multe orase din tara. Se cauta atat specialisti, cat si personal entry level.

Computer Generated Solutions (CGS) scoate pe piata 40 de posturi. CGS angajeaza in vanzari, serviciu clienti, telecomunicatii si customer care in Brasov si Capitala.

28 de posturi sunt disponibile la Auchan. Hipermarketul angajeaza in comert, contabilitate, vanzari, finante, paza in mai multe localitati din tara precum Bucuresti, Constanta, Cluj-Napoca, Timisoara si Brasov.

Ubisoft are 27 de posturi in software, managment, publicitate/PR, finante, marketing, contabilitate si vanzari. Angajarile se fac pentru Bucuresti.

Cosmote are 15 posturi in care angajeaza. Compania cauta personal in vanzari, telecomunicatii, resurse umane, secretariat, software, IT&C.

Alte multinationale care fac cel putin 10 angajari acum: Continental Automotive Systems (22 posturi in Sibiu), Endava (13 posturi), 1&1 Internet Development (13 posturi in Bucuresti), Romtelecom (12 posturi), Domo (10 posturi).

Veo Worldwide Services (VEO ...
Actualizat la: 07.12.2016
Actualizat la: 14.11.2016

Carrefour Romania
Lucrator ...
  • Tichete cadou
  • Abonament la sala de fitness ...
Axway Romania
  • Tichete cadou
  • Abonament la sala de fitness ...
Developer

Accenture Romania

inamaria

Valoris Center

Andreyrlz

Nu merita sa va obositi cu aceasta companie care are sediul (singurul sediul) la mama naibii, in ...

Frontend Developer
SilkWeb SRL