Se fac angajari in institutii europene! Poti castiga 6.500 euro pe luna

Luni, 19 Martie 2012 0 comentarii 1007 vizualizari

Martie 2012

O parte din posturile disponibile pe site-ul EPSO sunt pentru functia de agent contractual in domeniul constructiilor, pentru urmatoarele profiluri si grupe de functii:

- Agent tehnic si administrativ/Administrarea tehnica a cladirilor (FG I)
- Agent de sprijin logistic/Administrarea tehnica a cladirilor (FG II)
- Gestionar de proiecte imobiliare, Project Manager/Administrarea tehnica a cladirilor (FG III)
- Asistent in domeniul securitatii si sanatatii (FG III)
- Inginer/arhitect in domeniul constructiilor/Administrarea tehnica a cladirilor (FG IV)

Salariile de baza pentru personalul contractual din grupa de functii I (FG I) se incadreaza intre 1.800 si 2.600 euro, in timp la grupa de functii IV (FG IV) salariile variaza intre 3.000 si 6.500 euro.

Joburile sunt localizate in Bruxelles si Luxemburg. Cele mai multe posturi vacante sunt pentru Managerii de proiect in domeniul constructiilor (70 posturi), urmate de posturile pentru Agentii de sprijin logistic (66 de posturi).

Data-limita pentru depunerea CV-urilor este 19 aprilie 2012. Baza de date cu candidatii care au reusit la procedura de selectie va fi pusa la dispozitia Comisiei Europene, a Parlamentului European si Curtii Europene de Justitie.

Cerintele la angajare pot fi vazute aici.

Alte joburi scoase la concurs din 15 martie sunt cele de ADMINISTRATORI in urmatoarele domenii: ADMINISTRATIE PUBLICA EUROPEANA, DREPT, AUDIT, COMUNICARE si RELATII EXTERNE. Detalii aici.

O pozitie de administrator este una de functionar european permanent, cu o remuneratie care incepe de la 4.200 de euro. Administratorii se ocupa de elaborarea politicilor UE si de punerea in aplicare a legislatiei europene.

In continuare este deschisa si cererea de CV-uri pentru posturile de bone, educatoare si guvernante pentru copiii functionarilor UE.

Posturile pentru care poate aplica orice cetatean UE pana la data de 21 martie sunt urmatoarele:

- personal cresa sau educatori puericultori (pentru copii cu varsta intre 0-3 ani, respectiv 0-6 ani);

- profesori pentru invatamant prescolar (pentru copii cu varsta de 3-6 ani, respectiv 4-5 ani);

- educatori si supraveghetori pentru facilitatile after-school (copii de 4-12 sau 6-14 ani).

Bergenbier SA

Vodafone Romania
  • Tichete cadou
Engineer
TATA Technologies Romania
  • Concediu de maternitate & ...
Inginer ...
Ipsos Research Romania
Analist
Analist

AMOMA

Florinescu

Endava

Miqtza

Hello,In Ploiesti nu exista sediu Endava, doar in Pitesti.

AMOMA

PinkFoxy

Express People

asss

sal care ar mai fiii si alte probleme

Tezaur Investment Group

AnnA91

Buna, daca se va lucra in ture salariul va scadea?

Manager de echipa
Easy Asset Management IFN ...
Agent vanzari
Aplast
Agent vanzari B2B
GLS General Logistics ...
Customer Support Agent
Teleperformance Romania

Ana-Maria Brânză, campioana care a îngenuncheat China și SUA, vine la The Woman>>

Valorile cele mai mari ale câştigului salarial mediu nominal net s-au înregistrat în fabricarea produselor de cocserie şi a produselor obţinute din prelucrarea ţiţeiului (6120 lei), iar cele mai mici în hoteluri şi restaurante (1332 lei)[...]
Cautarea unui job in 2017 inseamna mai mult decat realizarea CV-ului si aplicarea la pozitiile care te atrag. Companiile vor candidati competitivi, care cunosc piata fortei de munca si sunt pregatiti pentru procesul de recrutare[...]