Subway face angajari. Vezi posturi disponibile

Marti, 24 Aprilie 2012 0 comentarii 933 vizualizari

Aprilie 2012

Subway, cel mai mare lant de restaurante fast food din lume, continua sa faca angajari pe piata locala.

Compania cauta "sandwich artists". Candidatul ideal pentru un astfel de job trebuie sa fie absolvent de liceu, sa vorbeasca limba engleza si aiba cunostinte operare calculator. Vezi mai multe detalii aici.

Doctor’s Associates International este compania care recruteaza pentru lantul international Subway.

Lantul american de tip fast food Subway a deschis luna aceasta primul magazin din Romania, in franciza, in Piata Victoriei din Bucuresti, si vizeaza in urmatorii patru ani lansarea a 40 de unitati pe piata romaneasca.

Subway are in acest momet 35.000 de unitati in 98 de tari.

Doresti sa afli informatii despre procesul de angajare, despre atmosfera si mediul de lucru din firmele din Romania? Cauta aici firma de care esti interesat si vezi ce opinii au altii.

Cele mai comentate firme:

Actualizat la: 15.02.2017

Vodafone Romania
Engineer
TATA Technologies Romania
  • Asigurare medicala pentru ...
  • Concediu de maternitate & ...
Inginer ...
Ipsos Research Romania
Analist
Analist
Network ...

Endava

Miqtza

Hello,In Ploiesti nu exista sediu Endava, doar in Pitesti.

AMOMA

PinkFoxy

Express People

asss

sal care ar mai fiii si alte probleme

Tezaur Investment Group

AnnA91

Buna, daca se va lucra in ture salariul va scădea?

rosu933

Am lucrat si eu cateva luni acolo. Pentru un job de call center, este chiar f ok. Ce nu mi-a placut ...

Manager de echipa
Easy Asset Management IFN ...
Agent vanzari
Aplast
Agent vanzari B2B
GLS General Logistics ...
Customer Support Agent
Teleperformance Romania
Inginer proiectant
TATA Technologies Romania

Ana-Maria Brânză, campioana care a îngenuncheat China și SUA, vine la The Woman>>

Valorile cele mai mari ale câştigului salarial mediu nominal net s-au înregistrat în fabricarea produselor de cocserie şi a produselor obţinute din prelucrarea ţiţeiului (6120 lei), iar cele mai mici în hoteluri şi restaurante (1332 lei)[...]
Cautarea unui job in 2017 inseamna mai mult decat realizarea CV-ului si aplicarea la pozitiile care te atrag. Companiile vor candidati competitivi, care cunosc piata fortei de munca si sunt pregatiti pentru procesul de recrutare[...]