TARG DE JOBURI IN WEEKEND: 17 si 18 mai 2013

Miercuri, 15 Mai 2013 4 comentarii 926 vizualizari

15 MAI 2013

eJobs EXPO se desfasoara la Romexpo Bucuresti si se afla la a doua editie.

Programul acestui eveniment este:

- vineri, 17 mai 2013: 10:00 - 19:00

- sambata, 18 mai 2013: 10:00 - 17:00

Intrarea este gratuita pe baza de CV.

Intre angajatorii care ofera job-uri in diverse departamente se numara: Adecco, Aegon, ArcelorMittal, Baneasa Development, BestEngineer, Beyluxe Communication, BRD - Groupe Société Générale, BSS - BUILDING SUPPORT SERVICES, CEFORA Business School, Cegeka, Competence Call Center, Complete training, CGS, Cooptalis, DAEDALUS MILLWARDBROWN, DHL INTERNATIONAL ROMANIA, Divertiland, EMIROM, ENDAVA, Excon Consultanta, F64, Farmaciile Dona, Gerom, Global Staffing, Grand Cinema Digiplex, Grawe Romania, Hewlett-Packard, HR EXPRESS, Humangest, IFUTURE, Incrys, Indaco Systems, Institutul Roman pentru Evaluare si Strategie (IRES), INTEGRAL, JW Marriott Bucharest Grand Hotel, Kepler-Rominfo, Lidl, LIKE IT, LUXOFT, MACROMEX, Max Bet, McDonald's, Michelin, Netopia, Norauto Romania, P&G, PROFESSIONAL, REALPRO, Renault Romania, RIN Hotels, Ringier Romania, Profi Rom Food,SIMEROM, SMAVI in parteneriat cu IGPPA, Studio Moderna, Succes Nic, Sud Est imobiliare, TeleTRADE D.J., TenarisSilcotub, Trenkwalder, Valoris, Webhelp Romania, Wipro si multi altii.

Se poate aplica fie cu CV clasic la fiecare angajator in parte, fie pe baza de SmartCV (mai multe detalii pe www.ejobs.ro).

De asemenea, se vor organiza si cateva concursuri avand diferite premii (excursii, gagdet-uri si altele).

Asteptam comentariile voastre legate de eveniment si de asemenea feedback-ul celor care au participat la acest targ de joburi.

Sursa text: www.ejobs.ro

Comentarii
hello Vineri, 17 Mai 2013
atentie la zile : vineri 17 mai !!!!
daniel Sambata, 18 Mai 2013
la asta nu m-am mai dus. ceva interesant?
eh Miercuri, 22 Mai 2013
Da, standul care vindea gogosi :DD avea cei mai multi vizitatori din toata expozitia:))
lol Miercuri, 22 Mai 2013
s-a cam saturat lumea zic eu