Topicul despre FARMACIILE DONA revine !

Duminica, 26 August 2012 7 comentarii 2659 vizualizari

26 august 2012

Pe 5 iulie se scria ultimul topic despre compania Siepcofar - Farmaciile Dona. Cum am mentionat aici, acest topic a fost temporar inchis deoarece continea afirmatii calomnioase, injurii si situatii ce nu corespundeau regulilor forumului undelucram.ro.

In momentul de fata am reusit sa moderam fiecare comentariu (a fost modificat doar limbajul licentios si atacul la persoane, au fost modificate calomniile si injuriile). Restul a ramas la fel, nimic nu a fost sters.

In curand veti putea continua sa dialogati despre Farmaciile Dona.

Va rugam sa reveniti.

Echipa undelucram.ro: office@undelucram.ro

Sursa text: www.undelucram.ro

Comentarii
waiting Miercuri, 14 Noiembrie 2012
vrajala
relu Miercuri, 14 Noiembrie 2012
cam cred ca da. si eu astept de ceva vreme. de fapt ma cam uit cam des. stupid me
anonimus Joi, 22 Noiembrie 2012
cand ???
baniciul Duminica, 7 Aprilie 2013
sa intre toti din conducerea dona farm. la carcera pt. ca merita,isi merita soarta dupa ce si-au batut joc de angajati.m-am simtit atat de bine cand le-am vazut pe farmaciste legate cu catusele de maini.aceleasi farmaciste care ne povesteau noua cum sa vorbim si cum sa pacalim pacientii pentru a le baga pe gat medicamente proaste.coordonatori nesimtiti care te umileau site injoseau pt. ca nu ai facut vanzare.jeguri de oameni fara dumnezeu.
ochiul Duminica, 7 Aprilie 2013
Ai dreptate si eu am fost la farm dona angajat si m-am inbolnavit de sila si lehamite.Nu stiau cum sa mai fure cu retetele de diabet si oncologie, invocau ca sunt ordine de sus dar furau din convingere crezand ca sunt destepti si nu i poate prinde nimeni.Aceste jeguri de oameni distrug tara asta, intelectuali frustrati,femei casectice bulimice.La dona 1 mai se fac cele mai mari hotii cu doctorii de la diabet retetele sunt trimise direct in farnacie nu mai ajung la pacient.Ma duc la parchet sa spun tot ce stiu, am si multe retete copiate de mine la xerox,vreau sa ma razbun pe mizerabilii astia ,vreau sa-i vad si pe sefii cei mari cu catuse.G.S.M.D.C.C.M.C.O.W.B.B.
crizantema Sambata, 11 Mai 2013
Sunt mediocrii.
angajat Duminica, 27 Octombrie 2013
nu mai asteptati, s-a cazut la intelegere cu administratorii site-ului