Vezi ce banci fac angajari in prezent. LISTA JOBURILOR

Vineri, 23 Martie 2012 0 comentarii 1399 vizualizari

Martie 2012

Numarul joburilor vacante in sistemul bancar este sensibil mai mic decat anul trecut, nu mai mult de 250 de pozitii find disponibile in momentul de fata.

BCR, cea mai mare banca din sistem, are cele mai multe posturi vacante in momentul de fata. Pozitiile libere sunt variate, de la consilieri clienti si specialisti HR pana la directori executivi de sucursale sau manageri de relatii corporate. Cele mai multe joburi disponibile la BCR sunt in Bucuresti, Ploiesti, Craiova si Drobeta Turnu-Severin. Vezi aici.

Si BCR - Banca pentru Locuinte recruteaza consilieri financiari pentru zona de Centru-Nord si zona de Nord-Vest, manager de vanzari pentru Nord-Vest, precum si coordonatori de vanzari pentru aceleasi doua regiuni ale tarii. Detalii despre posturi si cerinte la angajare aici. Mai fac angajari si BCR Pensii si BCR Leasing.

BRD - Goupe Societe Generale cauta in prezent programatori, administratori baze de date, project manageri, inspectori de asigurari, controlleri financiari, analisti financiari vorbitori de italiana si franceza sau engleza si franceza, operatori casierie sau coordonatori de securitate operationala. Cele mai multe joburi vacante sunt in Bucuresti. Vezi lista aici.

UniCredit Tiriac Bank recruteaza reprezentanti de vanzari pentru Cluj-Napoca, Constanta, Baia Mare, Arad, Brasov, Timisoara, Iasi sau Bucuresti si coordonatori de vanzari pentru Arad si Timisoara. Alte posturi: Product Manager, Team Leader, Compliance Generalist, specialisti IT (detalii aici).

ING angajeaza consultanti de vanzari in mai multe orase din tara (vezi anuntul de recrutare aici). Volksbank cauta Project Manager, Procurement Officer sau Internal Trainer (lista posturilor aici).

Credit Europe Bank face angajari in Bucuresti, Timisoara, Craiova si Brasov. Printre posturile disponibile se numara cele de Branch Manager, analist financiar si Relationship Manager. Lista posturilor aici.

Millennium Bank cauta analisti de risc, consilieri de vanzari si ofiteri de raportare, in Bucuresti si CLuj-Napoca.

Raiffeisen Bank are joburi vacante de Relationship Manager, Risk Analyst, conilieri clienti, dar si posturi specializate in domeniul IT (lista aici).

Temenos Romania
Actualizat la: 25.11.2016

Carrefour Romania
  • Prima de vacanta
Lucrator ...
  • Asigurare de pensie ...
  • Pachet gradinita copii
Axway Romania
  • Abonament la sala de fitness ...
Developer
  • Munca de la distanta sau de ...

Metro Systems Romania

KinderOne

Webhelp Romania

ios80

Accenture Romania

inamaria

Valoris Center

Andreyrlz

Nu merita sa va obositi cu aceasta companie care are sediul (singurul sediul) la mama naibii, in ...

Manpower Romania

Andreyrlz

Am fost in trecere la aceasta companie. Pot spune ca au sediul in una dintre cele mai 'shady' ...

Frontend Developer
SilkWeb SRL