Evalueaza o companie sau un interviu de angajare si poti castiga un Card Cadou eMAG in valoare de 500 lei!

Participa la tombola!

Iti rasplatim orice opinie!

Pe Undelucram.ro esti recompensat pentru fiecare informatie pe care o adaugi.

Pana pe 31 octombrie premiem evaluarile utilizatorilor cu 16 Carduri Cadou eMAG.

Fii pe faza in perioada 19 februarie - 31 octombrie 2019 pentru ca vom extrage lunar 2 castigatori ce vor primi, fiecare, unul din cardurile in valoare de 500 RON

Extragem castigatori in fiecare luna!

Participa la tombola

Cum ma inscriu la concurs

De exemplu, daca vrei sa ne spui ce parere ai despre o companie la care ai lucrat sau la care lucrezi in prezent, selecteaza: Vreau sa evaluez o companie la care am lucrat.

Completeaza formularul care apare imediat dupa selectie si apasa butonul

Evalueaza o companie sau un interviu de angajare si castiga un Card Cadou eMag

Adauga cel putin o contributie. Cu cat mai multe contributii, cu atat mai multe sanse de castig.

De exemplu, daca evaluezi o companie la care ai lucrat si un interviu de angajare ai 2 intrari in concurs, ceea ce inseamna de doua ori mai multe sanse de castig!
Asigura-te ca ai completat toate campurile din formular. In cazul in care formularul nu este completat in intregime, inscrierea nu este valabila.
Foloseste un limbaj adecvat: moderam fiecare contributie pe care o primim. Prin urmare, limbajul licentios sau contributiile care se repeta nu vor fi aprobate.
Scrie-ne pe office@undelucram.ro pentru orice nelamuriri!

Poti castiga un Card Cadou eMAG in valoare de 500 lei daca

• Evaluezi un angajator
  • Evaluezi un interviu de angajare

Participa la tombola!

Durata concursului: