Lista tombole

CV-ul tau iti poate aduce un card cadou eMAG in valoare de 600 RON
Castiga un card cadou eMAG de 600 RON! Creeaza-ti acum CV-ul pe Undelucram.ro si intra automat in tragerea la sorti!
03 Iul-31 Aug. 2018
27 Feb-29 Iun. 2018
Castiga un Card Cadou eMAG in valoare de 600 de lei
Evalueaza o companie, evalueaza un interviu de angajare sau adauga un salariu si castiga un Card Cadou eMAG in valoare de 600 de lei!
27 Feb-30 Mai. 2018
CV-ul tau iti poate aduce un card cadou eMAG in valoare de 600 RON
19 Apr-31 Mai. 2018
27 Feb-30 Apr. 2018
27 Feb-30 Mart. 2018
Castiga Un curs Codecs sau Un Card Cadou eMAG
Incarca-ti CV-ul pana pe 31 martie si poti castiga Un curs Codecs in valoare de peste 1000 RON sau Un Card Cadou eMAG in valoare de 600 RON.
27 Feb-31 Mart. 2018
Castiga un Card Cadou eMAG in valoare de 600 Ron!
Adauga o contributie si castiga un Card Cadou eMAG in valoare de 600 Ron!
15 Ian-12 Feb. 2018
Tombola Samsung Galaxy S8
Evalueaza o companie la care ai lucratu sau spune-ne cum a fost la un interviu de angajare si castiga un Samsung Galaxy S8.
22 Oct-21 Dec. 2017
Harman International Romania
Locuri de munca Vodafone Romania IP/MPLS Senior Engineer
Vodafone Romania
Operator Asamblare
Bonusuri sau prime salariale, loc de munca stabil, posibilitate de a face ore suplimentare
Administrator
Colegi în mare parte ok și dornici sa te ajute
Aspecte PRO nu cred ca exista si nici nu vor exista in aceasta "firma" pur romaneasca. ...
Account Manager
Consultant farmaceutic
Mat Planning/Prod Ctrl ...