CV-ul tău, powered by Microsoft

17.12.2021
CV-ul tău, powered by Microsoft

Ești profesionist IT sau dezvoltator de aplicații?

Dacă nici tu nu știi cel mai bine că tehnologia este viitorul, atunci nu știm cine. Și știi poate la fel de bine ce priviri admirative primești atunci când menționezi cu ce te ocupi în diferite cercuri.

De la nivelul venitului până la facilități fiscale și siguranța locului de muncă, angajații din domeniul IT au multe motive pentru a se asigura că rămân competitivi într-un domeniu în continuă schimbare.

E timpul pentru un upgrade în cariera ta! Înscrie-te acum la cursurile gratuite oferite de Microsoft, una dintre cele mai mari companii de tehnologia informației din lume!

Participă la sesiunile de instruire virtuală gratuite din cadrul Microsoft Virtual Training Days, concepute special pentru a te sprijini în călătoria ta către dezvoltarea abilităților în cloud și pentru a te pregăti pentru examene de certificare Microsoft precum AZ - 900; DP - 900 și SC - 900.

Descoperă o gamă largă de subiecte tehnice pentru utilizarea Azure, Microsoft 365, Securitate, Dynamics 365 și Power Platform.

What’s in IT for you?

- Poți adresa întrebările tale LIVE experților Microsoft

- Examenul de certificare va fi gratuit după participarea la anumite cursuri (de pildă seria Fundamentals)

- Obții discounturi la certificările pentru cursurile neincluse mai sus

- Rămâi la zi în IT :)

Upgradează-ți și tu CV-ul la cea mai competitivă versiune! Găsești aici detaliile complete și calendarul training-urilor.

Cursurile sunt susținute în limba engleză cu subtitrări furnizate inclusiv în română.

P.S.: Ca să eviți criza opțională, îți sugerăm noi crème de la crème din pachetul de cursuri. Rezervă-ți de pe acum loc la:

- Microsoft Azure Virtual Training Day: Fundamentals

- Microsoft Azure Virtual Training Day: Data Fundamentals

- Microsoft Security Virtual Training Day: Security, Compliance, and Identity Fundamentals

Microsoft Virtual Training Days