Accenture Romania

• www.accenture.com

Evaluari companie Accenture Romania

Nu a fost o experienta foarte reusita

24.07.2018 - Fost angajat Part time Util (9)

Pro
Felul in care hr-ii s-au comportat cu mine a fost in regula, ok

Contra
Mi s-a promis ca in max 7 zile voi fi contactat pentru un feedback... Ei bine au trecut deja 20... si nimic

Part time - Cluj-Napoca
Perioada de munca este de mai putin de un an.

O companie ce ar putea face mult mai mult pt angajat raportat la dimensiunea acesteia

20.07.2018 - Angajat Full time Util (11)

Pro
- multe traininguri de dezvoltare personala si profesionala (atat cu traineri Aceenture cat si din extern)
-cursuri de limba straina (cu profesori din extern)

Compania este foarte ok, oameni gasesti de toate felurile si depinde ce management nimeresti.

20.07.2018 - Angajat Full time Util (5)

Pro
Te poti dezvolta frumos din punct de vedere profesional.

Am participat la 2 interviuri, cu Hr si un manager de proiect pentru pozitia de warranty claims assessor. Desi raspunsul a fost unul negativ, m-au contactat telefonic sa-mi comunice decizia si mi-au dat si un feedback.

15.07.2018 Util (7)

Pro

Oferte care ti s-ar potrivi

Optiune buna pentru un first-job

11.07.2018 - Angajat Full time Util (12)

Pro
- Mediul de lucu destul de lejer, nu te intreaba nimeni unde esti daca lipsesti 1 ora sau 2 in timpul zilei cat timp nu ai meetings and stuff
- Loc bun pentru pentru un prin job in IT, lumea e in general helpful si ai sansa sa inveti chestii in ritmul tau with no pressure
- Beneficii: cursuri limbi straine, 7card, foosball