Adina SRL

• www.m-force.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Adina SRL

Experienta groaznica, dezamagitor

22.04.2020 - Fost angajat 2019 - Full time

Pro
Nu am nimic bun de zis

Contra
Daca esti genul de persoana care citeste pareri inainte de a te duce la un angajator ; bine faci! Sa si tii cont de ele, eu nu am facut-o! Eu citisem si mai si auzisem cateva pareri ininte sa ma duc la ei, dar am zis ca nu se poate sa fie chiar asa rau...lasa dom'le ca ma duc eu si......Ce pot spune: esti tratat ca si cum esti cel mai prost om, desi tu ai o anumita pregatire, nu te duci ca ultimul idiot acolo... nu ti se explica nimic, dar se cere sa faci chestii , dupa cateva zile , in conditiile in care ti se promite training de x luni...e o atmosfera de inmormantare, nimeni nu are curajul sa zica nimic...zici ca pun monopol pe tine....Datorita faptului ca am refuzat sa lucrez intr-un mediu atat de anost si nu am stat decat foarte putin...cand a trebuit sa mi primesc banii pentru zilele muncite, m-am trezit ca de fapt nu i primesc...tipic romanesc...indiferent ca mi-am justificat activitatea la firma lor...deci bani...pauza....Ca sa vorbesc despre modul in care lucreza pentru si cu clientii, este alt dezastru( de aia au si atatia clienti nemultumiti, prostesc clientii pe fata)...as spune mai multe dar nu ma lasa bunul simt si etica pe care o am. Concluzia - daca-mi citesti comentariul, nu te duce, indiferent ce salariu ti se promite, nu-s decat niste minciuni frumos ambalate iar la sfarsit ti-ai pierdut si timp si energie pentru niste persoane care nu merita nici sa le saluti.

Treziti-va dragilor, o sa vi se intoarca la un moment dat, tot ceea ce ati facut rau si pentru angajati si pentru clienti. Treziti-va si apreciati oamenii care trudesc pentru voi!

Fost angajat 2019 - Full time - Vanatori, Galati
Perioada de muncă: Mai puțin de un an.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Nu e de muncit acolo!

05.02.2019 - Fost angajat 2019 - Full time

Pro
Nu prea am simțit lucrurile bune. Probabil că este o opinie subiectivă

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Idei mărețe dar management prost.

03.10.2018 - Fost angajat 2011 - Full time

Pro
Echipa cu care am lucrat a fost super.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Locuri de muncă