AEDILIS PROIECT SRL

AEDILIS PROIECT SRL

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie AEDILIS PROIECT SRL

Inca mai dau salarii pe card, declarate la ANAF la nivelul de salariu minim si diferenata in plic sa nu plateasca contributii pentru salariati?

22.01.2022 - Fost angajat 2013 - Full time

Pro
Nimic de recomandat

Contra
Dadeau salarile pe card la nivel de salariu minim si in plic diferenta pe care nu o declarau la ANAF pentru plata contributiilor, asta in conditiile in care unul dintre asociati, femeia, lucreaza la Curtea de conturi Maramures. Incheiau contracte cu primariile din judetul Maramures pentru ca acolo mergea si Curtea de conturi in control, nu? si in conditiile in care nu respectau termenele de finalizare ale proiectelor. Primarii doar nu credeti ca ripostau, doar asociata firmei lucreaza la Curtea de conturi Maramures. Angajatii sunt in mare nepregatiti, se restituiau documentatii pentru avize cu refuz de acordare a avizului, in mod obisnuit. In schimb mandria ca lucrau in arhitectura era disproportionat de mare.

Nu cred ca puteti sa primiti sfaturi, pentru ca nu sunteti in stare sa le ascultati. Salariatii merita dreptul de a beneficia de contributia la CAS si din diferenta de bani pe care nu o declarati la ANAF.

Fost angajat 2013 - Full time - Baia Mare
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Organizare deficitara

05.05.2021 - Fost angajat 2021 - Full time

Pro
Nu se fac ore suplimentare

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție