Alber Holding Invest

Banci/Asigurari/Pensii/Alte Serv Fin

• Site: -

Evaluari companie Alber Holding Invest

Neseriozitate maxima. Salarii de mizerie intr-o companie cu investitii de milioane de euro.

16.05.2018 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Poti avea cel mai bun exemplu de asa nu.

Contra
Am lucrat in cadrul diviziei Albedra Homes, dezvoltatorul proiectului Nordic Residence Park timp de cativa ani. Tot ce mi s-a spus la momentul angajarii s-a schimbat pe parcurs. Comisioanele au inceput sa scada, in ciuda faptului ca si asa erau deosebit de mici. Am ajuns ca la o vanzare de 100.000 euro fara tva, sa castig 77 euro. Marele CEO al diviziei este un om rau, care incurajeaza barfa si nu da doi bani pe niciun om din cadrul companiei. De ajuns la locul de munca, in afara Timisoarei, intra in atributia ta, desi la inceput ti se spune ca beneficiezi de transport,de o ora de pauza de masa, doar ca o data ajuns la lucru, daca doresti sa pleci in pauza de masa, nu ai cu ce sa te deplasezi. Nu se deconteaza niciun strop de benzina. Se lucreaza in conditii de santier, in containere pline cu noroi, paianjeni, soareci etc. Toaleta este impreuna cu muncitorii. Iar daca indraznesti sa pleci, te trezesti si fara salar.

Sa mearga acasa.

Full time - Timisoara

Locuri de munca Tezaur Investment Group
Tezaur Investment Group
Locuri de munca Tezaur Investment Group
Tezaur Investment Group
Market researcher
Managemente bune strcuturat, posibilitate de avansare
Te poti dezvolta profesional si personal. Salariul la timp, tichete cadou de sarbatori.
Echipa foarte buna.
Office manager