Romfood Trading SRL

• Site: www.alfredofoods.ro

Evaluari companie Romfood Trading SRL

O companie in care daca it faci treaba bine ai timp personal.

05.11.2017 - Fost angajat Full time Util (15)

Pro
In privinta salariului pot spune ca nu s-a intarziat niciodata. Se acorda tichete de masa de 15 lei si reprezinta un plus la salariu de aproximativ 300 lei lunar de luat in calcul. La personalul din productie se acorda o masa calda pe zi si se asigura transportul pentru cei din afara localitatii. Se respecta programul de 8 ore.

Contra
Lipseste cu desavarsire spiritul de echipa. Cu toate ca oamenii sunt de calitate totusi practica "injunghierea pe la spate". Nu pot intelege la ce ar putea folosi cuiva.

Tineti oamenii aproape si incercati sa fiti mai uniti.

Full time - Contabil - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Cea mai proasta experienta pe care am avut-o in toata viata mea

15.03.2017 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
Singurul Pro cred ca ar fi masina pe care oricum 99,9% din companii ti-o lasa pe mana.

O Companie 100% romaneasca cu anumite lacune

06.06.2014 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Este o companie in care ti se da sansa sa te expui, sa iti dezvolti ideile, iar Directorul General este un om deschis la tot ce este nou.

Ofera multe beneficii pentru angajati : pachet de sanatate , reducere la cumpararea unui autoturism ...
CSR
Pachet SalarialProiectul (pentru cine e pasionat)ManagementColectivulFacilitatile
- Flexibilitatea programului- Colegii- Locatia
Call Center Department