ALTEN Romania

Evaluari companie ALTEN Romania

Angajator serios

28.03.2019 - Angajat Full time Util (8)

Pro
Proiecte interesante
Șanse de dezvoltare

Contra
Distanta pana laocatie

Full time - Bucuresti

ALTEN

25.03.2019 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Intalnesti oameni faini din multe companii multinationale.

Ok de inceput.

20.03.2019 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Oameni deschisi si atmosfera friendly.

Atmosfera vesela si oameni intelegatori.

12.03.2019 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Salariu peste medie, atmosfera placuta, multe activitati afterwork

Zgârcenie, ipocrizie, minciună, anti-performanță

09.03.2019 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Aproape nimic pro. Doar câteva colege de birou, care au fost cât se poate de decente în comportament.

ALTEN Romania
Miercuri, 13 Mart 2019
Buna ziua,

In vederea unei mai bune transparente, dar respectand opinia dvs ca fost angajat, transmitem urmatoarele :
- Contractul de munca a incetat din timpul perioadei de proba. Cele 90 de zile calendaristice sunt importante in vederea calibrarii noului angajat in companie, cat si vice-versa.
- Incompatibilitatea este un argument valid valabil in orice relatie contractuala si poate fi unilateral transmis, asa cum am facut si in acest caz

Compania noastra isi asuma un interes real de a intelege nevoile angajatilor, colegii care sunt alaturi de noi de peste 5 sau 10 ani de zile sunt un exemplu al acestor practici pe care le implementam in companie.
Suntem deschisi feedback-ului, atat timp cat nu lezeaza sau trunchiaza imaginea completa a acestui cadru de colaborare, de aceea intervenim pentru calibrare.

Va uram mult succes !
Conecteaza-te cu ALTEN Romania prin retele sociale
Beneficii companie
Galerie foto
Noutati ALTEN Romania
Unde lucram? De data aceasta la ALTEN Romania. Compania, renumita pentru echipele diverse si numeroase, este una dintre organizatiile cu un ...