Altom Consulting SRL

Altom Consulting SRL

• Site: www.altom.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Altom Consulting SRL

Atmosfera foarte placuta de lucru si colegi empatici

31.01.2022

Pro
- mediu de lucru placut, fiecare angajat poate avea o voce si e apreciat
- proiecte diverse, oportunitati bune de invatare

Contra
- oportunitati limitate de dezvoltare/avasare in cariera

Cluj-Napoca
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Nu recomand

02.12.2021 - Fost angajat 2021 - Full time

Pro
Flexibilitate la munca

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Excelenta si profesionalism intr-un mediu safe, cald si prietenos

11.10.2021 - Angajat - Full time

Pro
- un mediu safe de invatare si dezvoltare atat pe plan profesional cat si cel personal
- sustinere si incurajare continua de invatare prin acces la workshopuri, conferinte, cursuri
- proiecte variate care folosesc diferite tehnologii
- vizibilitatea, transparenta, profesionalismul sunt elemente cheie in stilul de munca
- echipa tanara, dinamica, plina de energie si voie buna, dornica de invatare si de performanta
- management prietenos, open-minded, cu usa mereu deschisa pentru orice fel de discutii, sfaturi si incurajari

Altom Consulting - a great place to be and work

08.10.2021 - Angajat - Full time

Pro
Iată câteva dintre motivele pentru care îmi place să lucrez la Altom:
- când merg la birou ma simt ca și cum as merge de acasă la o altă casă, la casa Altom: oamenii din Altom sunt amabili, deschiși la minte și calzi, veseli, amuzanți și sar in ajutorul celorlalți, creativi și curioși, iar in acelasi timp îți oferă spațiul tãu atunci când trebuie să te concentrezi asupra unui deadline
- există o mulțime de oportunități de lucru: datorită domeniului nostru de expertiză și naturii activității noastre (oferim servicii de testare, cursuri, si produse implementate in-house), există diverse tipuri de proiecte pe care se poate lucra; Altom ofera mediul in care poti sa spui ce fel de poziție visezi să ai/sa experimentezi, pe ce fel de proiect ti-ar plăcea sa lucrezi, iar colegii vor încerca să găsească ceva care să ti se potrivească
- procesul de învățare este foarte încurajat si sustinut in Altom: există o mulțime de oportunități de învățare, nu numai în ceea ce privește dezvoltarea profesională, ci și cea personală; se organizeaza constant atat ateliere de dezvoltare personala si cursuri tehnice, cat si activități culturale și distractive pentru toti colegii
- someone is always having your back: in Altom, te simti sustinut de catre colegi, indiferent de ce: dacă ai nevoie de ajutor cu lucruri legate de muncă, sau ai nevoie de feedback sau opinia cuiva despre ceva, sau ai nevoie doar de cineva care să te asculte, stii ca cineva e disponibil
- atmosferă relaxată și transparentă între angajați și angajatori: la Altom, suntem cu toții egali, suntem cu toții colegi, iar structura de conducere este una liniară. Nu am simțit niciodată presiunea unei conduceri superioare, a unei persoane care stă deasupra umărului meu și mă urmărește; în schimb, simt că există o comunicare ușoară cu conducerea, colegii mei sunt întotdeauna dispuși să asculte și să găsească, împreună cu mine, o soluție
- beneficiezi de beneficii: există o mulțime de beneficii frumoase pe care Altom le ofera, ce e si mai fain este ca nu sunt întotdeauna aceleași, deci te bucuri si le apreciezi mai mult
- nu în ultimul rând, este distractiv sa fii Altom!

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

Mediu fain cu oportunitati de invatare

04.10.2021 - Angajat - Full time

Pro
- Mediu si atmosfera foarte faine
- Accent pe invatare si oportunitati de dezvoltare profesionala
- Evenimente si ateliere de socializare si dezvoltare personala
- Pachet de beneficii
- Comunicare si transparenta din partea managementului
- Structura de management liniara (nu ai 10 sefi si sefuti)