Arabesque

Fax: 031.405.5980
    E-Mail: office@arabesque.ro
    Site: www.arabesque.ro

Evaluari companie Arabesque

La Arabesque m-am simtit ca pe un camp de lupta,din pacate aceasta lupta era doar in firma!

08.06.2017 - Fost angajat Full time Util (10)

Pro
Sumele castigate sunt pe masura muncii depuse,se castiga bani frumosi dar iti mananci sanatatea!

Contra
In compania Arabesque angajatii nu reprezinta nimic pentru companie,din experienta mea in aceasta companie pot spune ca 1 din 30 de angajati a plecat din firma pe usa din fata! In anul 2015, 70% din agentii angajati in companie au plecat in primele 3 luni de activitate, asta spune multe despre aceasta companie

Faceti schimbul de generatie, actualii DZ, DD, DV se ocupa doar de acoperirea mizeriei din dreptul fiecaruia! Aduceti manageri in filiale si pe departamente, NU TINETI SEFI in firma! Cautati acei lideri care pot sa rezolve lucrurile fara a se folosi doar de pozitia de SEF!

Full time - Sef departament - Confidential

Este o firma in care poti sa te dezvolti atat pe plan profesional cat si pe plan personal.
Un mediu de lucru organizat si bine pus la punct. Colectivul si mediul de lucru ma fac sa recomand.

09.01.2015 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Masina de serviciu pe care o poti folosi si in interes personal.
Program de lucru fix.
Colectiv foarte bun.
Diferite cursuri pentru perfectionare.
Oportunitati de avansare ( mici, dar exista ).
Iti poti crea mici portite pentru treburi personale in timpul zilei.
Un mediu destul de placut de lucru in majoritatea timpului ( in functie de filiala - judet )
Agenda de lucru destul de incarcat dar destul de lejera dupa ce prinzi ritmul de lucru.
Salariu bunicel pentru munca prestata.

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Locuri de munca Carrefour Romania
Austral Trade
Locuri de munca Hornbach Romania
Hornbach Romania
Farmacist
Program informatic bine pus la punctPromotii avantajoase, usor de recomandat la pacientiPreturi ...
Agent Servicii Clienti
- salarii cat de cat ok pe unele departamente- colectiv tanar
Customer Service Agent
O companie care ofera sanse egale tuturor, indiferent de studii sau de experientaTraineri si ...
Operator call center
Account Manager