Assystem Romania

• Tel: 031.405.1884
    Fax: 031.405.18.93
    Site: www.assystem.ro

Evaluari companie Assystem Romania

O companie care de 20 ani profita de absolventii UPB. Cel mai vechi angajat are 4-5 ani vechime, din 20!

30.10.2017 - Angajat Full time Util (10)

Pro
Curba de invatare usoara, atmosfera de facultate din cauza nr mare de absolventi.

Contra
Lipsa de transparenta, lipsa de leadership, echipa complet dezbinata, masini de lucru in stare deplorabila ce pun in pericol viata angajatilor.

Grow up!

Full time - Inginer sisteme software - Titu

Bun de inceput de cariera...si atat

26.10.2017 - Fost angajat Full time Util (16)

Pro
Poti inva ceva, dar depinde si de postul pe care esti

Din pacate, la departamentele nou deschise in 2015 (instalatii, arhitectura si structura), nu am avut management care sa isi dea interes pentru calitatea produselor noastre (planse, proiecte, orice iesea din firma catre client). Aceast fapt, combinat cu dezinteresul total pentru calitate (nu se verifica, nu se coordona munca, nu exista niciun control asupra nimic, nu se faceau evaluari interne, sedinte tehnice...niciodata!!!!) au dus la dezastru si anume la inchiderea tuturor acestor 3 departamente. E adevarat ca si proiectele venite au avut multe nereguli dar personal am convingerea ca am fi esuat si cu cel mai bun proiect din lume. Pacat de investitiile celor de sus, pacat de bani, pacat de sperante, dar nu poti aduce in firma niste oameni, sa-i pui impreuna in aceeasi incapere si sa te astepti sa creeze produse fantastice fara sa iti dai interesul ca manager. Nu am inteles nici pretentiile de a nu folosi youtube-ul la birou, pt ca acolo sunt multe tutoriale folositoare. Nu am inteles nici de ce nu ne-au instalat un chat intern, pt a ne facilita comunicarea intre noi la lucrul pe un anumit proiect. S-au zgarcit la tarate si au ieftinit la faina. Dubios management.

25.10.2017 - Fost angajat Full time Util (11)

Pro
Salariu OK si la timp.

Dezamagitor si umilitor pentru romani!

14.10.2017 - Fost angajat Full time Util (10)

Pro
Nu am argumete pro pentru aceasta companie

Sefi frustrati si incompetenti care se poarta cu subalternii de parca ar fi pe tarlaua lor.

07.06.2017 - Fost angajat Full time Util (10)

Pro
Colegi OK si spirit de echipa!

Locuri de munca Toluna Romania Senior QA Engineer
Toluna Romania
Locuri de munca Segula Technologies Romania Analist cumparari- industria Automobile
Mioveni
Locuri de munca Segula Technologies Romania ANALIST LOGISTICA PROTOTIP MONTAJ
Mioveni, Pitesti, Titu
Locuri de munca AKKA Romserv Inginer coordonare proiect (Franceza avansat)
AKKA Romserv
Pitesti
Locuri de munca Segula Technologies Romania Quality Engineer
BUCURESTI, Pitesti, Titu
Transportation planner
Mediu de lucru placut
Sediu impresionant si centralOameni de la care ai ce invataBeneficii pentru angajati ( Bookster, ...
nu am prea multe de adaugat. o experienta relativ ok.
Call Center Department
IT Senior Business ...