Assystem Romania

• Tel: 031.405.1884
    Fax: 031.405.18.93
    Site: www.assystem.ro

Evaluari companie Assystem Romania

Din pacate, la departamentele nou deschise in 2015 (instalatii, arhitectura si structura), nu am avut management care sa isi dea interes pentru calitatea produselor noastre (planse, proiecte, orice iesea din firma catre client). Aceast fapt, combinat cu dezinteresul total pentru calitate (nu se verifica, nu se coordona munca, nu exista niciun control asupra nimic, nu se faceau evaluari interne, sedinte tehnice...niciodata!!!!) au dus la dezastru si anume la inchiderea tuturor acestor 3 departamente. E adevarat ca si proiectele venite au avut multe nereguli dar personal am convingerea ca am fi esuat si cu cel mai bun proiect din lume. Pacat de investitiile celor de sus, pacat de bani, pacat de sperante, dar nu poti aduce in firma niste oameni, sa-i pui impreuna in aceeasi incapere si sa te astepti sa creeze produse fantastice fara sa iti dai interesul ca manager. Nu am inteles nici pretentiile de a nu folosi youtube-ul la birou, pt ca acolo sunt multe tutoriale folositoare. Nu am inteles nici de ce nu ne-au instalat un chat intern, pt a ne facilita comunicarea intre noi la lucrul pe un anumit proiect. S-au zgarcit la tarate si au ieftinit la faina. Dubios management.

25.10.2017 - Fost angajat Full time Util (11)

Pro
Salariu OK si la timp.

Contra
Managemnt foarte, foarte, foarte slab...cum nu am mai vazut la nicio alta firma, din fericire.

Faceti evaluari ale managerilor / technical leaderi / project leaderi. Faceti planuri de calitate, proceduri interne pentru lucrul pe proiecte. Sunt convinsa ca in caz ca dezastrul nu putea fi evitat, putea fi cu consecinte mai mici.

Full time - Bucuresti

Dezamagitor si umilitor pentru romani!

14.10.2017 - Fost angajat Full time Util (10)

Pro
Nu am argumete pro pentru aceasta companie

Sefi frustrati si incompetenti care se poarta cu subalternii de parca ar fi pe tarlaua lor.

07.06.2017 - Fost angajat Full time Util (10)

Pro
Colegi OK si spirit de echipa!

Companie pentru proaspat absolventi de facultate

02.05.2017 - Fost angajat Full time Util (10)

Pro
- nu ti se cere experienta
- poti invata acele lucruri ce iti cer alte companii dar nu le inveti in facultate
- colegii prietenosi

Multi oameni neprofesionisti in functii de management. CFO neprofesionist care ascunde informatii! Se folosesc de angajati profesionisti si apoi ii da afara!

28.02.2017 - Angajat Full time Util (11)

Pro
O dezamagire foarte mare!!!!

Locuri de munca Segula Technologies Romania INGINERI PROIECTARE INSTALATII NAVALE/GENERALE
Segula Technologies Romania
Locuri de munca Segula Technologies Romania Inginer Planificare Industria Automobile
Brasov
Locuri de munca AKKA Romserv Logistic Project Manager
AKKA Romserv
Mioveni
Locuri de munca Segula Technologies Romania INGINER STUDII ELECTRICE/ELECTRONICE(AUTOMOTIVE)
Locuri de munca Segula Technologies Romania JUNIOR PROJECT ENGINEER
Aproape de casa
QA Tester
Job atragator pentru studentii care cauta un job de vara
Colectivul este prietenos.
Specialist salarizare