Atu Tech SRL

• www.a2t.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Atu Tech SRL

Dezamagitor

15.07.2021 - Angajat - Full time

Pro
Salarii mici, munca multa, sefi deloc de treabă cum se lauda pe platforme de recrutare

Contra
Se fac diferențe între angajați, ședințe toata ziua unde se bârfește si li se hotărăște soarta angajatilor, se vorbește urât, salarii mici, munca multa si niciodată nu se apreciaza,nu se dau bonusurile deoarece mereu se spune ca vânzările sunt mici, si la tv se lauda cu profitul, eventual cauta motive sa iti mai ia din salariu de parca angajații nu văd.

Angajat - Full time - Bratislava
Perioada de muncă: Mai puțin de un an.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

O companie care promite multe dar management-ul lasa de dorit

16.05.2018 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
Program fix de la 9 la 17 (exista exceptii de black friday)

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

O companie cu un mediu placut de lucru si in plina dezvoltare

05.11.2017 - Angajat - Full time

Pro
Programul este de la 9-17 dar este oarecum lejer.
Seful pe echipa este tot timpul prezent si vrea sa te ajute acolo unde nu sti informatii tehnice.
Managementul pe companie este deschis pentru idei noi sau proceduri care sa ne usureze munca.
Sedintele, destul de rare, facute de management sunt motivationale si inspira incredere.
Diferenta dintre angajat si sef este foarte mica. Toti colegii inclusiv managementul se ajuta intre ei ceea ce conteaza foarte mult mai ales cand lucrezi cu clienti dificili.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Locuri de muncă