Avira

Evaluari companie Avira

AVIRA

28.08.2016 - Angajat Full time Util (2)

Pro
Salariul, beneficiile, colegii, training in strainatate

Contra
Dinamica proceselor, timpul pentru a imbunatati procesele

Operational, se pot imbunatati destul de multe lucruri, timp sa fie

Full time - Technical customer support - Bucuresti

Recomand Avira atat pentru incepatori cat si pentru cei cu experienta

11.04.2016 - Angajat Full time Util (1)

Pro
In primul rand nivelul salarial si ceea ce ofera compania ca si beneficii sunt peste media pietei
Poti lucra in unele cazuri si de acasa
HR-ul te baga in seama

Pentru nivelul pietei muncii din Romania este o companie peste medie. Este un mediu de lucru in regula, putin prea dinamic pe alocuri.

09.05.2015 - Angajat Full time Util (1)

Pro
- Mediu de lucru prietenos, majoritatea angajatilor sunt tineri si deschisi
- Schema salariala este buna + beneficiile sunt ok si nu se folosesc metode dubioase pentru salarizare (PFA, minim pe cartea de munca sau alte metode practicate pe la noi)
- Proiectele pe care se lucreaza sunt interesante (feedback auzit si de la colegi din alte departamente)
- Biroul este pozitionat central (7 min de mers pe jos de la Universitate)
- Activitati dese cu colegii
- Echilibru - nu se sta peste program, balanta munca - viata personala este in regula

09.05.2015 - Angajat Full time Util (0)

Pro
- Mediu de lucru prietenos, majoritatea angajatilor sunt tineri si deschisi
- Biroul este pozitionat central (7 min de mers pe jos de la Universitate)
- Activitati dese cu colegii

O companie ok pentru nivelul pietei muncii din Romania, mereu se poate si mai bine, dar si mult mai rau.

17.03.2014 - Angajat Full time Util (0)

Pro
- salariu integral pe cartea de munca + niciodata probleme cu livrarea lui;
- pauza de masa care se respecta + masa platita de firma + bonuri de masa + asigurare de sanatate privata + abonament la sala + teambuildinguri anuale + petreceri dese;
- atmosfera si colectiv extraordinare;
- sanse reale de dezvoltare profesionala & promovare.

Conecteaza-te cu Avira prin retele sociale
Beneficii companie
Galerie foto