Basware

• Site: www.basware.com

Evaluari companie Basware

Mediu de lucru relaxant

23.01.2019 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
- nu exista presiuni lalocul de munca

Contra
--salariul este cam mic

Full time - Iasi

O companie in care mi-am dorit sa lucrez datorita modului placut in care a decurs procesul de recrutare. Atitudine pozitiva, oameni calzi si primitori.

12.06.2018 - Angajat Full time Util (9)

Pro
Atmosfera de lucru ok.
Colegi care, in masura timpului disponibil, te ajuta sa te integrezi si sa te adaptezi.

Operator data entry - un loc de munca stabil, pe care il recomand

06.03.2018 - Angajat Full time Util (15)

Pro
- Atmosfera de lucru placuta, colectiv tanar, conditii de munca bune (este curat, ingrijit);
- Salariul este decent, cred ca undeva la nivelul pietei pentru acest post si se dau si tichete de masa. Eu sunt multumita deoarece pe langa salariu, pot castiga suplimentar din bonus si uneori din ore suplimentare, care se platesc mereu cum trebuie. Banii se vireaza la timp, uneori si mai devreme;
- Fiind inca la master, sunt intelegatori si exista flexibilitate atunci cand trebuie sa merg la un examen;
- Asigurare medicala, facilitati de transport, fructe/cafea/ceai;
- Exista posibilitatea de a aplica si de a avansa si pe alte posturi din celelalte departamente;

Pe facturare - Supraexploatare, bani putini, comunism

04.01.2018 - Fost angajat Full time Util (15)

Pro
Angajatii nu sunt motivati, nu au un plan de viitor acolo, nu invata nimic nou. In afara de 1200 de lei, compania nu are nimic de oferit in opinia mea. Deci, nimic pro.

Elektrobit Automotive
Elektrobit Automotive
-contractul semnat initial se respecta-bonusuri in functie de performanta-bani platiti la ...
QA Tester
- Oameni sunt foarte de treaba daca comunici si iti dai interesul- Daca stii ce faci nu simti ca ...
IT Manager
Foarte civilizata, colegi OK, o firma de profesionisti, mediu de lucru placut
Asistent manager
Supervizor