Basware

• Site: www.basware.com

Evaluari companie Basware

O companie in care mi-am dorit sa lucrez datorita modului placut in care a decurs procesul de recrutare. Atitudine pozitiva, oameni calzi si primitori.

12.06.2018 - Angajat Full time Util (9)

Pro
Atmosfera de lucru ok.
Colegi care, in masura timpului disponibil, te ajuta sa te integrezi si sa te adaptezi.

Contra
Deocamdata nu am gasit aspecte negative.

Full time - Software Engineer - Iasi
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Operator data entry - un loc de munca stabil, pe care il recomand

06.03.2018 - Angajat Full time Util (15)

Pro
- Atmosfera de lucru placuta, colectiv tanar, conditii de munca bune (este curat, ingrijit);
- Salariul este decent, cred ca undeva la nivelul pietei pentru acest post si se dau si tichete de masa. Eu sunt multumita deoarece pe langa salariu, pot castiga suplimentar din bonus si uneori din ore suplimentare, care se platesc mereu cum trebuie. Banii se vireaza la timp, uneori si mai devreme;
- Fiind inca la master, sunt intelegatori si exista flexibilitate atunci cand trebuie sa merg la un examen;
- Asigurare medicala, facilitati de transport, fructe/cafea/ceai;
- Exista posibilitatea de a aplica si de a avansa si pe alte posturi din celelalte departamente;

Pe facturare - Supraexploatare, bani putini, comunism

04.01.2018 - Fost angajat Full time Util (15)

Pro
Angajatii nu sunt motivati, nu au un plan de viitor acolo, nu invata nimic nou. In afara de 1200 de lei, compania nu are nimic de oferit in opinia mea. Deci, nimic pro.

Locuri de munca Thinslices Development
Thinslices Development
Locuri de munca Ubisoft Romania
Locuri de munca Ubisoft Romania
Ofera multe beneficii pentru angajati : pachet de sanatate , reducere la cumpararea unui autoturism ...
CSR
Pachet SalarialProiectul (pentru cine e pasionat)ManagementColectivulFacilitatile
- Flexibilitatea programului- Colegii- Locatia
Call Center Department