BCR - Banca Comerciala Romana SA

• www.bcr.ro

Evaluari companie BCR - Banca Comerciala Romana SA

Foarte multumita de aceasta experienta.

07.02.2018 - Fost angajat Full time Util (15)

Pro
Perioada de training platita, bonuri de masa, 40 lei bani pt transport lunar, atmosfera placuta, oameni tineri si dinamici.

Contra
Majoritatea celor care lucreaza in call center nu au acasa poate nici un catel...copil e deja prea mult.Pt astfel d epersoane, nu conteaza ca nu are cine sa iti ia copilul de la gradinita.Daca vrei s afaci o modificare in program ti se spune de catre team leader ca nu e corect fata d ecolegi.Care colegi?cei care stau in camin sau cei care merg acasa si doar stau...?

Sustineti parintii care fac treaba buna, ajutati-i sa isi pastreze locul de munca dar sa ajunga si la gradinita.

Full time - Specialist Contact Center - Ploiesti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Se poate si mai bine

28.01.2018 - Angajat Full time Util (11)

Pro
Tin la angajatii lor, mediul de lucru este placut, echipa este compusa din oameni minunati, superiorii sunt foarte buni, amabili, intelegatori.

Experienta ok in cadrul companiei dar lasa de dorit pe langa toate sarcinile cerute

23.01.2018 - Angajat Full time Util (13)

Pro
Mediu ok
Posibilitate de avansare

Am fost intr-un stagiu de internship la BCR si a fost minunat, am invatat multe iar colegii au fost super

23.01.2018 - Fost angajat Part time Util (8)

Pro
Colegi draguti si amabili, teamwork, mediu antrenant, posibilitati de avansare si promovare, training

Oferte care ti s-ar potrivi

Analist Suport IT - Helpdesk

22.01.2018 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Colegi ok. Volum mare de informatii (asta daca-ti doresti sa cunosti lucruri noi).

PS: In alte departamente lucrurile stau diferit. So...recomand ca si banca, insa nu la Helpdesk.

Atmosfera de lucru este placuta si profesionista. Echipa este tanara, colegii sunt de treaba, iar ...
Operator comenzi
Salariul la timpBonuri de masaPrima de vacanță
Agent call center
Daca nu ai avut experienta pana acum intr-o corporatie poti incepe aici . Program flexibil.
Process Associate