BCR - Banca Comerciala Romana SA

• Site: www.bcr.ro / www.bcrlocuinte.ro

Evaluari companie BCR - Banca Comerciala Romana SA

Este o companie mare, exista posibilitati de avansare dar nu sunt la indemana tuturor.

26.07.2017 - Angajat Part time Util (16)

Pro
Salariile sunt ok in comparatie cu ceea ce ofera industria de banking. Sefii sunt intelegatori (unii) :)
La echipa mobila esti un fel de agent de vanzari, nu ai biroul tau, te plimbi prin agentii, nu inveti mai nimic pt ca rolul tau este sa interactionezi cu clientul pe teren, targetul este greu de atins dat fiind faptul ca BCR are dob f mari la credite.
Exista salariu fix pe care ti-l negociezi. Se dau banuri de masa si optional P3.

Contra
Sa afiseze toate posturile disponibile. Stiu sigur ca sunt multe posturi aranjate la care nu ai acces daca nu il cunosti f bine pe dl director.

Sa fie mai transparenti.

Part time - Partener clienti retail-echipa mobila - Brasov

Administrator credite pt. BCR

08.07.2017 - Angajat Full time Util (13)

Pro
Posibilitatea de a acumula experienta.
Knowledgeul dobandit.

Lucrez in BCR ca Analist, pana acum este totul in regula

21.06.2017 - Angajat Full time Util (17)

Pro
Poti invata foarte mult si te poti dezvolta din punct de vedere al cunostiintelor pe care le dobandesti

Cea mai mare banca din Ro

25.05.2017 - Angajat Full time Util (17)

Pro
Banca f. mare, o multitudine de posibilitati de crestere. Usor usor se simte si o cultura noua spre angajati

Ca experienta pot sa spun ca este ok, insa pentru salariul pe care il acorda se cer foarte multe lucruri

22.04.2017 - Angajat Full time Util (17)

Pro
Este o companie/banca mare, colegii tineri, manager care ne intelege. Ai destul de multe de invatat si nu doar pe ceea ce trebuie sa faci tu la job, ci pe multe alte subdomenii

Locuri de munca Fire Credit SRL
Fire Credit SRL
Tezaur Investment Group
Tehnic este foarte ok. Au proiecte interesante, important e sa fii pasionat.Majoritatea colegilor ...
Java developer
Oameni placuti in general.Atmosfera relaxata de munca.Management profesionist.Team building-uri ...
Brand, cursuri, colegi ok
Area Sales Manager