BearingPoint SRL

• Site: www.bearingpoint.com

Evaluari companie BearingPoint SRL

Mediocritatea in toata stralucirea ei!

20.02.2019 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Locatie, colegi faini, iti pun la dispozitie toate instrumentele de care ai nevoie sa iti faci treaba.

Contra
Atata vreme cat esti pe proiect, conducerea se poarta cu f dragut cu tine, dar daca a trecut ceva timp si nu ti-au gasit proiect care sa se potriveasca skill-urilor tale, te trimit pe primul proiect unde nu gasesc oameni fara sa te intrebe daca iti convine sau daca esti de acord - esti in firma sa aduci bani!

Sunt f putini oameni bine pregatiti si nu ai de la cine sa inveti, nu vor sau nu stiu sa-si pastreze oamenii pregatiti/cu vechime. Proiectele sunt diverse si schimbi f des tehnologiile, trebuie sa fii in permanenta pregatit sa inveti, nu ai directie clara pe ce te dezvolti, tot timpul apar surprize: se termina proiectul sau incepe in nu stiu ce locatie, trebuie sa ai bagajul pregatit tot timpul.

Nu lucrati cu resurse ci cu oameni, iar ca sa-i pastrati trebuie sa-i cresteti si sa tineti cont de parerea lor cu adevarat - nu doar sa simulati asta!

Full time - Software Development Engineer - Bucuresti

Technology Analyst

16.01.2019 - Fost angajat Full time Util (10)

Pro
colectiv ok, tanar si diversitatea proiectelor

OK pentru aprox. 2 ani

13.01.2019 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
pachet beneficii ok (masaj la birou, bonuri cadou, fructe la birou, asigurari sanatate bune, teambuilding in locatie de 4*), bonus de performanta (1-3 salarii, in functie de rezultate)

Being assigned on a project can take a lot of time, since the company activates in the IT Consulting industry

08.01.2019 - Angajat Full time Util (6)

Pro
Benefits, teambuilding, trainings, certificates

Oferte care ti s-ar potrivi

Locuri de munca Total Business Solutions

Full time

Bucuresti si Ilfov

Locuri de munca WeDoHR

Full time

Ilfov,

Recomand, este o companie unde te poti dezvolta .

20.11.2018 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Salariu
- colegi
-conducere
-traininguri