Bernardinello Engineering

Servicii Stiintifice/Tehnice

• Profil companie inactiv
  • Site: www.bernardinello.it

Evaluari companie Bernardinello Engineering

A fost cea mai proasta alegere pe care am facut-o! O companie dezorganizata total, unde cuvantul comunicare NU EXISTA!

03.08.2016 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Posibilitatea de a calatori in Italia

Contra
In ceea ce priveste deplasarile in strainatate, cazarea este intr-un apartament ce nu poate fi considerat ca fiind decent in ceea ce priveste conditiile (se afla la o distanta de aprox. 30 min de mers pe jos fata de sediu), nu exista corectitudine in ceea ce priveste orele suplimentare, daca un coleg lipseste trebuie sa-l inlocuiesti si sa muncesti astfel 10h pe zi in loc de 8 si nu se platesc cum ar trebui, LIPSA DE ORGANIZARE, COMUNICARE.

MAI MULT RESPECT FATA DE ANGAJATI

Full time - Office assistant - Iasi

Locuri de munca Assystem Romania Tehnician/Inginer Calitate-Automotive (Mioveni)
Mioveni
Locuri de munca WSP Group SRL Junior Mechanical Design Engineer / Inginer Instalatii HVAC si Sanitare
WSP Group SRL
BUCURESTI, Job national
Locuri de munca Assystem Romania Inginer Calibrare software functional/ diagnostic (TITU)
Titu
Locuri de munca AKKA Romserv JAVA/ J2EE DEVELOPER permanent contract FRANCE
AKKA Romserv
Strainatate, Job national
Locuri de munca Assystem Romania Technical Systems Engineer  - Aerospace
Project manager
-este un start bun pentru oameni noi, salariile sunt ok la inceput (desi nici nu ai pretentii prea ...
Inveti foarte multeColegi cu experienta
Asistent Achizitii
- companie unde se dobandesc experiente si abilitati importante ( in centeala de achizitii);- o ...
Project manager
SR