Carturesti

Comert

• Site: www.carturesti.ro

Evaluari companie Carturesti

Conditii relativ stresante de munca, salariu foarte mic pentru librarii cu experienta, superiori aerieni, subiectivi, ruda sau cunostinta cuiva, nu au nicio pregatire pentru pozitia pe care o ocupa si iau decizii fara sa inteleaga situatia din magazine.

21.05.2018 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
Mediul de lucru este placut, lucrezi cu carti si alte produse similare, poti sa dai de clienti foarte interesanti care sa iti faca ziua mai frumoasa, colegii in general sunt ok.

Contra
Trebuie adusi oameni pregatiti pentru functiile de conducere care sa sustina si angajatii pentru ca ei aduc venitul firmei, sa fie marite salariile per total, dar mai ales pentru angajatii care au deja experienta, ei formeaza librarii noi.

Full time - Librar - Bucuresti

Ok ca prim job sau job de tranzit

10.07.2016 - Angajat Part time Util (1)

Pro
Salariul la timp, colegii ok, mediul ok, program flexibil

Locuri de munca Interbrands Marketing & Distribution
Interbrands Marketing & ...
Locuri de munca Hornbach Romania
Hornbach Romania
Locuri de munca Cora Romania
Cora Romania
Locuri de munca Yves Rocher Romania
Yves Rocher Romania
Locuri de munca Hornbach Romania
Hornbach Romania
Colegi si mediul de lucru ok, asigurari de sanatate, diverse facilitati, oportunitati de crestere ...
Support Engineer
NU am fost deloc multumit de mentalitatea companiei
Work from home, lots of benefits, good salary, friendly environment, lots of opportunities ...
Director magazin
Junior Helpdesk ...