Sanador

• www.sanador.ro

Evaluari companie Sanador

Spital Sanador

Pentru pacientul cu bani multi, este raiul pe pamant. Pentru angajat, este invers proportional. Cum este posibil ca un asistent medical, intr-o tura de 12h, sa nu aibe timp nici sa manance, sa se hidrateze? Mai ca trebuie sa ceara voie sa mearga la baie. Pe scurt, sclavagism cat cuprinde, iti convine, bine, nu-ti convine, iarasi bine. Salarii mici pentru munca depusa, sub ceilalti competitori, desi va aburesc ca sunt cei mai tari si mari din Bucuresti.

30.05.2018 - Fost angajat Full time Util (10)

Pro
Tinand cont de cele scrise mai sus, ce ar putea fi pro?

Contra
Dau copy-paste la cele scrise mai sus:

-Sa angajeze personal, nu sa abuzeze de cei care sunt, fiind nevoiti sa faca munca pentru 3 asistenti, in cazul meu.
-Sa mareasca salariile, de asta nu le sta oamenii, se pleaca mai rau ca la KFC.
-Sa imbunatateasca comunicarea.

Full time - Asistent medical generalist - Bucuresti

Lasa mult de dorit. Totul este pe repede inainte, angajatii neavand timp nici sa manance.

18.05.2018 - Fost angajat Util (9)

Pro
Servicii de calitate

Neregulile observate din marea/mica receptie (Mare este din punct de vedere spatial, mica din lipsa de personal)

12.05.2018 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Din perspectiva mea, salariul de receptioner a fost ok. Poate pentru altii s-ar putea sa fie putin

Spitalul Sanador

Sunt Asistent Medical sectia chirurgie

08.04.2018 - Angajat Full time Util (13)

Pro
Corectitudine profesionalism, calitate, igiena, personal bine instruit, etc.

O experienta placuta

20.03.2018 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Salariul primit mereu la timp

Locuri de munca Medlife Registrator medical -  Hyperclinica MedLife Baneasa
Medlife
Locuri de munca Medlife Receptionist - Timisoara
Medlife
Locuri de munca Janssen Romania / Johnson & Johnson Romania SRL Customer Service Representative with basic French (Back Office)
Janssen Romania / Johnson & ...
BUCURESTI, Strainatate
Locuri de munca Janssen Romania / Johnson & Johnson Romania SRL Invoice to Cash Representative with French
Janssen Romania / Johnson & ...
BUCURESTI, Strainatate
Locuri de munca Regina Maria Policlinica Regina Maria isi mareste echipa de Receptionisti in Brasov
Regina Maria
Brasov
Transportation planner
Mediu de lucru placut
Sediu impresionant si centralOameni de la care ai ce invataBeneficii pentru angajati ( Bookster, ...
nu am prea multe de adaugat. o experienta relativ ok.
Call Center Department
IT Senior Business ...