Sanador

• www.sanador.ro

Evaluari companie Sanador

Dezamagitor pentru o firma atat de cunoascuta

25.06.2018 - Angajat Full time Util (11)

Pro
Dupa o anumita perioada de la angajare se pot face investigatii medicale gratuite pentru angajati

Contra
Program de lucru dezorganizat si foarte incarcat. Se lucreaza de noapte si ore suplimentare si de cele mai multe ori esti anuntat cu o zi inainte sau poate chiar in ziua in care trebuie sa ramai peste program si nici orele nu se platesc ok. Majoritatea colegilor se poarta urat unii cu altii si exista rautati gratuite. Concediile se dau foarte greu si numai daca te intelegi bine cu conducerea

Sa fie mult mai atenti in procesul de recrutare deoarece de multe ori angajeaza persoane foarte slab pregatite

Full time - Receptioner - Bucuresti

Am lucrat la Sanador pe postul de receptioner,sunt seriosi ca si angajatori .nu mai ti minte salariul de incepurt sigur dar dupa trei luni ajungi la 1600+ bonuri

25.06.2018 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
-primesti salariul la timp nu s-a intarziat niciodata
-ai un pachet de investigatii gratuite,angajatul si rudele de gradui 1

Spitalul Clinic Sanador

Corectitudine, respect, profesionalism.

09.06.2018 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Respect intre colegi si pacienti

Spital Sanador

Pentru pacientul cu bani multi, este raiul pe pamant. Pentru angajat, este invers proportional. Cum este posibil ca un asistent medical, intr-o tura de 12h, sa nu aibe timp nici sa manance, sa se hidrateze? Mai ca trebuie sa ceara voie sa mearga la baie. Pe scurt, sclavagism cat cuprinde, iti convine, bine, nu-ti convine, iarasi bine. Salarii mici pentru munca depusa, sub ceilalti competitori, desi va aburesc ca sunt cei mai tari si mari din Bucuresti.

30.05.2018 - Fost angajat Full time Util (10)

Pro
Tinand cont de cele scrise mai sus, ce ar putea fi pro?

Oferte care ti s-ar potrivi

Locuri de munca Pepco Romania

Full time

Satu Mare,

Locuri de munca Pepco Romania

Full time

Tirgu-Mures

Lasa mult de dorit. Totul este pe repede inainte, angajatii neavand timp nici sa manance.

18.05.2018 - Fost angajat Util (9)

Pro
Servicii de calitate

Programator Symfony
Salariu destul de bun, colegii ok, Colebrook tânăr
Montator piese
Salariu primit la timpColectiv tanar si relativ deschis la minteAngajati ai resurselor umane foarte ...
Customer advisor with English and French (back office) and Expert Metier
- job bun pentru studenti intrucat iti permit sa lucrezi si part time si sa recuperezi in cazul in ...
Concurs
Technical Specialist