• Site: www.ceragon.com

Evaluari companie Ceragon Networks SRL

Angajator destul de ok, recomand pentru inceput

12.02.2019 Util (5)

Pro
Profesionisti
Colegi de treaba
Proiecte bune

Contra
Presiune si cateodata stres

Bucuresti

Ok-ish Merge pentru o perioada...

04.12.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Ca in orice companie, depinde in ce echipa pici.

Angajat Full-Time. O experienta placuta.

17.09.2018 - Fost angajat Full time Util (5)

Pro
Salarii mari, mediu de lucru placut, program mai mult decat lejer.

Mediul de lucru este ok. Un pic de presiune din cand in cand. Echipa orientata catre dezvoltarea angajatilor, nu doar efectuarea task-urilor.

18.07.2018 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Mediu ok. Oamenii sunt de treaba.

Oferte care ti s-ar potrivi

O companie unde dezvoltarea pe plan profesional a angajatilor chiar este incurajata si mai ales sustinuta!

29.03.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
-mediul de lucru unul foarte placut si relaxat: se organiseaza campionate de fussball premiate cu o zi de ralxare la Therme, seara filmelor in care big boss face cinste cu pizza,suc si bere,iesiri saptamanale in oras cu echipa, petreceri cu fiecare ocazie;
-programul de munca foarte lejer, nimeni nu iti cere socoteala, se ofera incredere angajstilor; asta pentru ca fiecare angajat este responsabil si isi face bine treaba.
-team leader-ul avut, unul de exceptie, intotdeauna receptiv la nevoile si problemele noastre, ba chiar mai mult lucra cot la cot cu noi;
-laboratoare dotate cu absolut tot ce e necesar si cele mai noi echipamente, unde poti testa absolut orice scenariu, in ceea ce priveste echipamentele lor bineinteles;
-ai libertatea de a te implica si in alte proiecte daca vrei, spre deosebire de alte corporatii unde munca ta e bine definita de niste proceduri si toata activitatea zilnica se reduce la acele task-uri monotone;
-big boss e super tare, funny si un bun fotograf,

Inginer telecomunicatii
Beneficii relativ bune, pauza de masă ok pe unele proiecte
Echipa ok,colegi saritori, sefa corecta
Manager Finance
salariul extrem de mare in functiile de managerbonusuri frecvente si la discretieoameni usor de ...
Purchasing
Inginer telecomunicatii