CGS Romania

• Site: www.cgsinc.com

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie CGS Romania

Este foarte neplacut sa urle la tine toti oamenii in fiecare moment. Nu avem voie sa le zicem nimic, ba chiar trebuie sa le multumim pt ca ne injura si urla la noi. E inadmisibil. Pt salariul de 2900.

08.09.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
Doar salariul este un bonus, dar jobul nu merita nici macar pt bani sa stai. Este mult prea hardcore si stresant si esti umplut din toate partile. Daca stai prea mult degeaba te trage lumea de maneca, daca stai 1 minut in plus pe after call esti mustrat si ti se atrage atentia de parca nu ai fi om si ai avea nevoie sa respiri putin. E o dezamagire pt mine, aveam asteptari.

Contra
Pauzele nu le iei niciodata cand vrei, daca ai nevoie la baie ti se spune sa mai iei un apel si dupa sa mergi chiar daca tu nu mai poti fizic. Timp intre apel nu exista, este o munca robotica de colo pana colo, nu ai timp sa faci nimic, nu ai timp sa citesti nici macar un mail ,iar cei care sunt sefi evident ca le e usor sa ti spuna cum sa vb cu clientul daca la ei nu urla nimeni 8h pe zi. E un job extrem de neplacut, te duci cu scarba la el, nici macar banii nu reprezinta o motivatie. Angajatul nu exista, exista doar metrici, statistici legate de pauze si mult pupincurism. Pt asta se iau 2900 lei, nu pt altceva. 2900 lei pt a fi injurat, umilit de catre toti si unde mai pui daca ai si facultate, cu atat mai mult creste nivelul de repulsie. Fiecare zi aduce o noua scarba la jobul asta. Ajungi sa devii scarbit de oameni si de tot ce inseamna interactiune umana si e pacat.

Pauze flexibile, timp intre apeluri macar 5 minute si posibilitatea de a lucra si de acasa nu doar in caz de corona. Si filtrarea oamenilor care suna, sa nu mai sune toti idiotii care urla si nu te lasa nici sa vorbesti.

Fost angajat 2020 - Full time - Bucuresti
Perioada de muncă: Mai puțin de un an.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

O experienta intr-un mediu profesionist si setat pe munca de calitate

05.09.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
-avansuri salariale regulate
-training platit
-oportunitati de avansare ( in orice domeniu)

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Companie orientata doar catre castigurile ei nu si ale angajatilor.

04.09.2020 - Fost angajat 2011 - Full time

Pro
Se respecta programul !

Order Support

04.09.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
Mediu de lucru placut
Salriu entry level ok

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

Full time

Bucuresti, Brasov,

Full time

Bucuresti,

Job excelent pentru cei care abia au absolvit sau vor sa intre în lumea multinaționalelor

03.09.2020 - Fost angajat 2017 - Full time

Pro
Poti face performanta daca vrei cu adevărat deoarece oamenii nu stau foarte mult pe aceeasi poziție

Locuri de muncă