CGS Romania

• Site: www.cgsinc.com

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie CGS Romania

Management foarte prost.

14.07.2020 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
Echipa tanara. Se mai iese la bere.

Contra
Oameni frustrati, nu exista posibilitati reale de promovare. Bonusuri putine. Munca multa in timpul volumului.

Fost angajat 2018 - Full time - Bucuresti - Customer Support Spanish
Perioada de muncă: Mai puțin de un an.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Salariu relativ okay si multe de facut intr-un timp scurt

09.07.2020 - Angajat - Full time

Pro
Salariu decent
7card
Oferte Orange

CGS Romania

08.07.2020 - Fost angajat 2019 - Full time

Pro
Bonus bun si cam atat

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Un job bun care te ridica

08.07.2020 - Fost angajat 2014 - Full time

Pro
Salariu la timp
Lucru in echipa (depinde si de echipa)
Bonusuri de performanta

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

complicat. un loc de munca cu bune si cu rele

08.07.2020 - Angajat - Part time

Pro
salariul e relativ bun, dar variaza in functie de departament. eu am lucrat doar Customer care, Order Support. Dupa 6 luni vechime in companie iei bonus de 50 euro la salariu si de asemenea, daca recomanzi pe cineva primesti 100 euro dupa ce impliniti amandoi 3 luni in companie.
sunt o groaza de bonusuri pt performanta si metrici buni si bla bla
te dezvolti pe destul de multe planuri intrun asemenea job: abilitatile in limba engeza st priemele care se imbunatatsesc;
ypu also get to enhance your soft skills, your typing speed, your english grammar, etc etc))
eu personal am putina anxietate sociala, jobul asta pot spune ca m a mai scos din cochilie in unele zile, iar in altele m a bagat mai adanc:)) csf
colegii, colectivul e foarte primitor, ajutator, optimist etc
mai st cateva...crengi uscate sa zic asa, but they're easy to avoid
ai colegi care sa te ajute cand dai de un client dificil caruia si daca ii explici in termeni religiosi, nu vrea sa inteleaga
e curatenie, sefii de echipa isi fac treaba de minune. primeam mailuri in care ni se cerea opinia in privinta curateniei in bai, la birouri etc
un utim aspect pro ar fi faptul ca acolo gasesti oameni foarte empatici, care efectiv se pun in peilea ta si te intreaba ce te deranjeaza te inteleg. (bn, in customer support asta e efectiv un atuu pe care poti sa ti-l dezvolti subconstient)