Chorus Marketing and Distribution

Comert

• Site: www.chorus.ro

Evaluari companie Chorus Marketing and Distribution

Companie in dezvoltare care angajeaza foarte multi tieri in plina dezvoltare. Salariile platite la timp fara intarzieri, resurse IT destul de performante, masina de companie buna si multe altele

04.09.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Colectiv tanar, pachet salarial atractiv, autoturism de serviciu pe care il poti folosi si in afara programului

Contra
Managementul care din pacate nu realizeaza ca realitatea din teren este diferita fata de cea din birou. Deparatament de vanzari slab din punct de vedere profesional care nu stiu sa-si prezinte solutiile in fata clientului. Lipsa unor traininguri se vede in relatia cu clientii. Site-ul este sub orice critica..... Deparatemntul de HR care ar trebui sa fie alaturi de angajati.

Flexibilitate, fiti alaturi de echipa si la bine si la rau. Implicarea managementului poate duce la rezultate mult mai mari si mai frumoase. Ddepartament de markening intr-o companie este necesar atat pentru promovarea imaginii companiei cat si pt organizare de evenimente cu partenerii si clientii

Full time - Iasi

Dezorganizata din toate punctele de vedere proiecte gresite, materiale gresite tac...

12.06.2018 - Angajat Full time Util (8)

Pro
Lipsa nu exista pro si nu vor exista niciodata daca nu se comunica.

Nu recomand sa mergi la interviu la aceasta companie

17.12.2016 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Domeniul este de interes in comparatie cu alte zone ale activitatii de comert si distributie

Locuri de munca Hornbach Romania
Hornbach Romania
Locuri de munca Yves Rocher Romania
Yves Rocher Romania
Locuri de munca Carrefour Romania
Carrefour Romania
Locuri de munca Interbrands Marketing & Distribution
Interbrands Marketing & ...
Key account manager
Posibilitatea de învățare și dezvoltare personală.
- Mediu de lucru foarte dinamic- Colegi prietenosi- Bonusuri de performanta- Activități de ...
Oportunitati multe daca vrei sa iti incepi cariera in domeni IT security.
Asistent vanzari
Category Manager