Ciel Romania

E-Mail: hr@ciel.ro
    Site: www.ciel.ro

Evaluari companie Ciel Romania

Punct de pornire

25.06.2019 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Echipa, mediu de invatare

Contra
Salariul, putine avantaje extra-salariale

Full time - Bucuresti

Cine nu a trecut pe la Ciel, sa treaca!

29.03.2019 - Fost angajat Full time Util (2)

Pro
Cine nu a trecut pe la Ciel ,sa treaca! Cam asta am dedus eu dupa 2 ani si ceva aici .
Cum sa descriu experienta de la Ciel in doar cateva cuvinte?
Ca anagajat nou in firma, o sa privesti Ciel-ul prin ochii altor angajati, apoi cu timpul
vei trage propriile concluzii, insa, trebuie sa ai rabdare sa tragi concluziile corecte.
Se spune ca fiecare persoana este media a cinci persoane cu care isi petrece cel mai mult timpul. Daca nu esti deputat probabil
ca petreci o buna parte din timp la munca. De aici puteti concluziona faptul ca, un colectiv extraordinar
de bun va avea un impact major in viata voastra.
Ciel este o echipa bine filtrata astfel incat orice angajat poate evolua. De fapt este mai mult de atat, este o familie.
Le multumesc extraordinar de mult pentru experienta de acolo. Am invatat multe de la fiecare si tot mai aveam de invatat.
M-au facut sa capat multa incredere in mine.
Am fost primit cum nu se putea mai bine. Tin minte ca la primul task intarziat (se mai intampla asta inainte :)) ) am fost pedepsit cu pizza, bere si masaj in timp ce codam :)). Si mai tin minte ca mi s-a oferit ajutor de cate ori am avut nevoie :D. Mi-au dat energie sa lucrez, sa povestesc si sa beau cu placere .

Foarte buna

01.03.2019 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Inveti un domeniu de activitate, care iti poate deschide oportunitati pentru viitor

Mediu de lucru placut oportunitati de avansare profesionala

02.03.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
-program normal de birou fara ore suplimentare impuse;
-mediu de lucru placut, colectiv tanar si energic;
-esti motivata daca ai rezultate bune.Eu am fost angajata timp de 6 ani in aceasta companie, m-am incadrat pe un post de junior si aici mi s-a oferit sansa mutarii in alt departament in care am fost avansata deoarece mi-am gasit vocatia in acel departament si am avut rezultate foarte bune.Recomand cu caldura acest loc de munca.

Oferte care ti s-ar potrivi

Experienta frumoasa si utila alaturi de echipa CIEL Romania

05.12.2017 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
- mediu propice pentru dezvoltare profesionala in domeniul dezvoltarii aplicatiilor financiar contabile;
- colegii sunt mereu pregatiti sa ofere suport de specialitate in domeniu;
- stresul nu este chiar atat de mare pe cat s-ar crede;
- punct de lucru usor accesibil;
- in departamentul in care am lucrat eu, exista posibilitatea de "work from home" in situatii exceptionale;
- nu se solicita efectuarea de ore suplimentare;
- program flexibil in limita bunului simt;

Tezaur Investment Group
Tezaur Investment Group
KRUK Romania
-work from home;-ore suplimentare platite;
proiecte interesante, colegi care lucreaza bine in echipa, work life balance chiar ok
Echipa tanara, in crestere si oameni dornici sa invete;O companie in schimbare atat din punct de ...
Concurs
Analyst Customer Care