Class It Outsourcing

• Tel: 031.826.0150
    Site: www.classit.ro

Evaluari companie Class It Outsourcing

Un loc de munca cat de cat ok.

01.02.2019 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Salariul la timp
Colectivul
In unele zile ai foarte mult de munca dar in altele nu,se compenseaza oarecum
Ai timp sa iti iei pauza de tigara

Contra
Programul se schimba de la o saptamana la alta si te anunta cu 2 zile inainte adica clar nu mai aveai o viata
Teamleaderii si managerii sunt niste copii fara experienta in coordonarea unei echipe
Are multe aspecte negative dar exista locuri de munca mult mai rele ca aici
Sa nu mai suprasolicite un singur angajat

Schimbati managerii si teamleadearii si avansati oameni capabili si cu experienta
Mariti salariul o data la 6 luni macar la toti angajatii, unii au 3 mariri de salariu si altii nu au niciuna

Full time - System Administrator - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Salarying foarte mic

28.10.2018 - Angajat Full time Util (8)

Pro
Ai ce invata
Salariu la timp

-oportunitati de dezvoltare.
-pentru un om care n-are experienta in IT salariul este ok de inceput (in jurul 350 de euro)
-practic oamenii astia investesc resurse pentru ca tu sa poti invata meserie in IT si crede-ma chiar inveti meserie.
Este un loc de munca unde poti invata meserie, in functie de cat de autodidact esti, de asemenea mereu vei avea de invatat cate ceva, dar cu unele compromisuri.
Colegii sunt ok, dar conducerea nu este ceea mai ok. Directorul de vanzari este o persoana foarte desteapta, cu multa experienta si profesionalism, dar a ajuns acolo prin multe compromisuri pe care le-a facut si cu un caracter rautacios/sfidator/uneori impertinent. Acest om conduce dupa Ceo firma. Cum te intelegi cu Directorul de vanzari asa o vei duce in companie.

17.09.2018 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Ei au o academie de IT, unde practic oamenii invata it de la 0. Aici eu il vad ca pe un beneficiu pentru oameni ca pot invata o meserie, dar in acelasi timp este si un compromis dupa angajare.
Practic esti mutat de pe remote/pe on site in functie de necesitati....din cauza fluxului gigant de personal si din cauza lipsei de oamenii....ceea ce nu e pre confortabil.
Orele suplimentare nu se platesc( eu n.am primit nimic)

Companie buna pentru marketing, dar nu de IT

12.09.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Sa inveti de ce fel de angajator sa te feresti pe viitor - Nu recomand nimanui

Oferte care ti s-ar potrivi

Locuri de munca ALTEN Romania

Full time

Titu,

Locuri de munca Nobel

Full time

Bucharest

Mult de facut intr-un mod neorganizat

22.08.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
E locul potrivit daca vrei sa inveti de ce sa te feresti in viitor in materie de companii

Thinslices Development
ALTEN Romania
ALTEN Romania
Cat se poate de profesionist de la un cap la altul.Parerea tuturor conteaza.Aproape 100% ROPachetul ...
Asistent proiect
Un mediu in care ai de unde sa inveti.Te dezvolti personal si profesional.Lucrezi la proiecte mari ...
munca e usoara, monotonasedinte pe skype, nu ai de interactionat cu oamenii f2f daca esti mai ...
Concurs
Order Management