Competence Call Center - CCC

• Site: www.yourccc.com

Evaluari companie Competence Call Center - CCC

Ok pentru cei care sunt la inceput de drum si nu au prea mari pretentii, insa daca vrei sa dezvolti o cariera aici trebuie sa iei in considerare ca vei imbatrani intr un an cat altii in 10:)

30.05.2018 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Salarii virate la timp
Colegii sunt ok, ai cu cine sa glumesti sa mai destinzi atmosfera (asta cand nu e volum f mare de munca)
Program flexibil

Contra
Management defectuos, oamenii sunt luati in calcul doar ca numar si atat.
Sunt avansati oameni care nu au nicio treaba cu managementul, 0 people skills s.a.
Orientati foarte mult catre rezultate, nu le pasa ca ai febra 40 trebuie sa vii la munca
Proces de recrutare defectos, iau pe oricine la interviu numai ca sa aiba oameni si dupa o luna de la angajare isi dau seama ca respectivii fac gafe mai mari decat casa poporului.
Comunicare slaba de la manager la agenti, ca sa nu mai zic ca daca pui toti executivii (trainer,qa, team support) la un loc si ii intrebi ceva legat de o procedura o sa primesti 3 raspunsuri diferite

Investiti in oameni!!

Full time - Bucuresti

Lasa mult de dorit in ultima perioada

17.05.2018 - Full time Util (10)

Pro
Vorbesc strict de proiectul Ryanair. Program flexibil, in cea mai mare parte il faci tu cum vrei, colectiv foarte ok, si in mare parte tanar.

Proiect Turkish> Am intrat cu sperante.... dupa un an sunt dezamagit de managementul austriac si de nepasarea aceluiasi management si de lipsa de reactie a titularului de proiect, respectiv Turkish Airlines

16.05.2018 - Angajat Full time Util (6)

Pro
Colectiv tanar, care isi cauta un ban de mers la mare......
Inveti sa apreciezi cainele pe care il ai acasa pt ca nu vorbeste.

Am lucrat pe proiectul Ryanair, aproximativ 2 ani. Am acumulat destula experienta in customer service.

08.05.2018 - Fost angajat Full time Util (11)

Pro
Oamenii sunt ok, programul flexibil, nu sunt foarte exigenti cu angajatii, se accepta oameni cu/fara experienta, inveti le parcurs multe lucruri.

Oferte care ti s-ar potrivi

Pentru mine a fost o rampa de lansare

04.05.2018 - Angajat Full time Util (14)

Pro
Bun pt cei aflati la inceput si care vor sa invete. Un start in cariera.

TELUS International Europe
Programator Symfony
Salariu destul de bun, colegii ok, Colebrook tânăr
Montator piese
Salariu primit la timpColectiv tanar si relativ deschis la minteAngajati ai resurselor umane foarte ...
Customer advisor with English and French (back office) and Expert Metier
- job bun pentru studenti intrucat iti permit sa lucrezi si part time si sa recuperezi in cazul in ...
Concurs
Technical Specialist