Competence Call Center - CCC

• Site: www.yourccc.com

Evaluari companie Competence Call Center - CCC

Dezamagitor. Se duce totul de rapa datorita celor care sufera de mania sefiei.

04.05.2018 - Angajat Full time Util (13)

Pro
Nimic de zis. Nu exista argumente pro si nici nu se merita sa te chinui doar pentru ca sunt cateva persoane cu bun simt

Contra
Proiectul Ryanir. Situatia este din ce in mai apasatoare. Suntem tot timpul amenintati. Suntem controlati ca la puscarie de telefoane desi le folosim de ceeeeele mai multe ori in interes de serviciu.

Nu va mai bateti joc de oameni ca nu suntem pe plantatie. Investiti in oameni nu in reguli mizerabile. Daca nu sunteti capabili lasati oamenii sa isi faca datoria asa cum o fac. Cel mai bine ar fi sa faceti niste cursuri de management si de leadership inainte de a face orice comentariu si de a implementa reguli care mai de care mai ciudata. Problema nu sunt nici jaluzelele, nici faptul ca unii se amuza in timp ce lucreaza si asa nu sunteti capabili sa ne oferiti informatii ca sa putem oferi un "serviciu clienti" mai calitativ.

Full time - Agent telecomunicatii - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Cat mai aproape de colaps

02.05.2018 - Angajat Full time Util (13)

Pro
In ultima vreme nu prea mai sunt argumente pro, din pacate.

Un job ok daca managerul general nu este in vizita pe acolo.

10.04.2018 - Angajat Full time Util (14)

Pro
Este o rampa de lansare. Poti acumula experienta pentru posturi ma bine platite. Colegii sunt ok. Toata lumea e fericita cand managerul general nu este acolo.

Am lucrat in cadrul companiei pentru aproximativ 3 luni fiind customer support pentru o companie aeriana.

31.03.2018 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Salariul este destul de bun fata de ceea ce ofera alte companii, uneori iti poti face tu programul saptamanal, sunt respectate zilele libere, trebuie sa dai dovada intotdeauna de profesionalism.

Nu am stat mult la ei dar experienta a fost placuta si recomand tuturor sa incerce

29.03.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Daca iti place sa vorbesti la telefon este locul perfect pentru tine.
Mediu de lucru placut
Salariu peste medie
Leaderii de echipa ok

TELUS International Europe
Stagiar
program flexibilatmosfera relaxatăcantinăoportunități de avansarevolum mic de muncă, după caz
Operator date calculator
-echipa tanara-plata la.timp-orar flexibil
Analist financiar
CulturaOrganizareProcese/ proceduri bine documentate
Concurs
Barista
Sales & Customer Support ...